Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
musamusamusa1
Gerçek Admusa yıldırım
Doğum Tarihi28 Mart 1982
MeslekYÖNETİCİ
İlgi Alanlarıbitki ,elektronik , dekorasyon
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Getir de ilk damacana su (kuzeyden markali) bedava.sadece istanbul başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Arkadaşlar dün gördüm.Belki bulundgum yere özel olabilir ama sanmıyorum.genel kampanyadir.kuzeyden Su markalı damacana su tanıtım amacıyla 5 adet ücre... Mesaja git »
Markafoni 'de Birkenstock terlikler tek fiyat 99TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Erkek model hiç kalmamış... Mesaja git »
Philips hue v3 baslangic seti 487,83 HB başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende de var ben 299TL ye almıştım bu seti yeni bağlantı kiti ile birlikte... Bence çok güzel bir ürün kullanmasını bilene tabi... İstediğin rengi s... Mesaja git »
DEFACTO Seçili Ürünlerden 1 Alana 1 Bedava başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
dün 3 al 2 öde vardı, bugün 2 al 1 öde http://www.defacto.com.tr/... Mesaja git »
Mobil uygulamada düşmüyor Web sitede düşüyor Haziran kodu.. mobilde düşmeyen arkadaşlar bu şekilde de denesin bence...... Mesaja git »
490 dan 233 TL ye düşen bir ürün var ve 200/75 ürünleri arasında ama indirim neden se düşmüyor anlamadım neden... Mesaja git »
Teşekkürler.... Mesaja git »
DİGİTÜRK CİNEMAXİMUM BİLET FIRSATLARI ANA KONU - ARABALAR 3 - başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Arkadaşlar, Karayip Korsanları Marmara Forumda 3D Var bu kodlar 3D içinde kullanılıyor mu yada ekstra ücreti var mı ? Gözlük ücreti felan yazıyorda ... Mesaja git »
Arkadaşlar, Geçen ay 30/15 en paradan yararlanan bu ay içerisinde aldığı zamanda yararlanabiliyor mu ?... Mesaja git »
DEFACTO Seçili Ürünlerden 1 Alana 1 Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
normalde blackspade alıyorum... c&a da iyiydi . h&m den geçen hafta aldım 3 tanesi 30 lira ama bende beğendim gerçekten çok rahat çıktı. Bunları da... Mesaja git »
Arkadaşları

chemist06

shark1907

isayldrmmm
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Not emotional , Professional...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Klima
Ses Sistemi
PIONEER
Tablet
IPAD
Notebook
HP
GPS, Navigasyon
Tomtom
PSN ID
IDK
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Dünyadan Futbol
ARSENAL
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Clash of Clans
YILDIRIM'S
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
SanDisk
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Vailant
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Hakkında
Not emotional , Professional...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
3.047