Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeek79
Gerçek AdFatih Gökçe
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akbank Direkt’ BiTaksi ve GETİR İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bende de çıkmıyor; sanırım kampanya bitmiş.... Mesaja git »
Joker 150/50 hopi yanıyor!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Seçtiğiniz ürünler kampanya dışındadır hocam.. her üründe hopi gelmiyor.... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, Markafoni için indirim kodu var mı? Teşekkür ederim..... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Limit artırımına nasıl puan veriyor? Ben denedim olmadı. Sanırım adamlar uyanmış ... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bonus'u 16.000 den 8.000 e düşürmek istedim anında düşürdüler. Axess'i 4000 den 3000 e düşürün dedim hemen 30 chip teklif ettiler ben de kabul ettim. ... Mesaja git »
Not: Telefon numaranız ile PO Pozitive Card yada Migroslarda kullandığınız Money Cardınızı eşleştirmeyi unutmayınız..Puanlar telefon numaranıza kayıtl... Mesaja git »
Axess 300/30 Chippara (22-23 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güle güle kullanın hocam ne demek..... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herhangi bir problem yaşamadık hocam.. Sürüş daha akıcı diyebilirim 4 tekerlekli modellere göre.. Açılıp kapanmasını tam hatırlamıyorum brisk modelin... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Biz de joie'nin litetrax 3 modelini aldık. Oldukça memnunuz.. Bizim tercih sebebimiz manevra kabiliyetinin çok iyi olması ve tek elle açılıp kapanabi... Mesaja git »
💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bonus'a Altın alımında neden taksit seçeneği çıkmıyor bilen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.352