Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeek79
Gerçek AdFatih Gökçe
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akbank Direkt’ BiTaksi ve GETİR İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bende de çıkmıyor; sanırım kampanya bitmiş.... Mesaja git »
Joker 150/50 hopi yanıyor!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Seçtiğiniz ürünler kampanya dışındadır hocam.. her üründe hopi gelmiyor.... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba, Markafoni için indirim kodu var mı? Teşekkür ederim..... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Limit artırımına nasıl puan veriyor? Ben denedim olmadı. Sanırım adamlar uyanmış ... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bonus'u 16.000 den 8.000 e düşürmek istedim anında düşürdüler. Axess'i 4000 den 3000 e düşürün dedim hemen 30 chip teklif ettiler ben de kabul ettim. ... Mesaja git »
Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Kampanya Ekim Ayı sonuna uzatılmıştır..50 krşdan 50 tl ye kadar ücretsiz yakıtlar Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton IceTea kapak ve açma halkalarında...... Mesaja git »
Axess 300/30 Chippara (22-23 Nisan) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Güle güle kullanın hocam ne demek..... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Herhangi bir problem yaşamadık hocam.. Sürüş daha akıcı diyebilirim 4 tekerlekli modellere göre.. Açılıp kapanmasını tam hatırlamıyorum brisk modelin... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Biz de joie'nin litetrax 3 modelini aldık. Oldukça memnunuz.. Bizim tercih sebebimiz manevra kabiliyetinin çok iyi olması ve tek elle açılıp kapanabi... Mesaja git »
💟💟💟GITTIGIDIYOR'da 16 - 30 Nisan 100 TL'ye varan Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bonus'a Altın alımında neden taksit seçeneği çıkmıyor bilen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063