Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
byfreddyy
Gerçek AdBerkay Yurtalanlı
Doğum Tarihi22 Temmuz ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2014
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acil Satılık Diskler - İkinci el fiyatına sıfır garantili diskler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
250Gb Samsung 850 Evo aldım. 0 ürün olarak geldi ben açtım ilk güvenlik bandını vs. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sorunsuz bir alışveriş oldu.... Mesaja git »
Nedir Bu Hayata Küskünlük Yahu. Ayağa Kalkın!!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Allah rahmetlinin mekanını cennet eylesin. Çok güzel bir anlatım olmuş eline yüreğinize sağlık.... Mesaja git »
Acil Satılık Diskler - İkinci el fiyatına sıfır garantili diskler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1 adet Samsung 850 Evo 250 Gb ssd için eft yaptım, kargoyu bekliyorum.... Mesaja git »
Acil Satılık Diskler - İkinci el fiyatına sıfır garantili diskler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, Hangi diske ihtiyacınız varsa sıfır olarak temin edebilirim. Fiyatlar çok uygun ve ikinci el fiyatında olacaktır. Garantili ve tr ... Mesaja git »
120 / 250 Gb Ssd fiyatlarını öğrenebilir miyim? İyi forumlar.... Mesaja git »
Mühendislikte odtü mü boğaziçi mi başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
İtü makina mezunu olarak İTÜ diyorum.... Mesaja git »
Beyler YDS cok mu zor bir sinav? Ciddi başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kolay bir sınav. Çalışmadan girdim paragraf sorularından 5 6 tane falan işaretledim yanlış hatırlamıyosam. 76.25 aldım geçen sınavdan. Kafana takacağı... Mesaja git »
#Ece'yeUmutOl'duk :) | GEREKEN MİKTAR TOPLANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Up ! İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal vb gazetecilere konu ile ilgili ulaşılmaya çalışıldı mı ?... Mesaja git »
Yeniden başlatma problemi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yeniden başlatma problemi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İşime yarayabilecek bişey göremedim maalesef :( Hangi parçanın neden olduğunu bilsem ona göre garantiye yollarım da işin kötüsü bilmiyorum tüm sistemi... Mesaja git »
Arkadaşları

black_eagle1988

ikincielucak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Takım
Galatasaray
Notebook
Toshiba
LOL
Syndra

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141