Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrCleanse
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
çocuğa türban takınmasını savunan acilen bi psikoloğa gözüksün yada bi kendine baksın.Çocuktan tahrik oluyorsanız zaten ne diyelim artık... Mesaja git »
Netflixde falan yayınlansa belli yaş üzerine(gerçi insan belli bi yere kadar kurguda olsa etkileniyor) anlarım fakat herkesin izlediği kanalda böyle d... Mesaja git »
vpn çalışmıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
windscribe aylık 10gb kota var işimi görüyor vikipedisi falan... Mesaja git »
(1.duruşma yapıldı)TheHighLife tarafından dolandırıldım başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ceza davaları özel hukuk alanına girmez dolandırıcılık gibi suçlar kamu düzenini etkiler.Sen konuyu açtığında lise sondum şuan üni 1 hukul öğrencisiyi... Mesaja git »
Biri bana açıklasın başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Din açısından öteki taraf için yaşıyorum diyenler oluyor,evrim açısından da her canlı yaşamak ve çoğalmak için yaşar diye kısa cevaplar verilebileceği... Mesaja git »
Biri bana açıklasın konusunu başlattı (26 gün önce)
Forumda çok saçma sapan konuşan olduğu kadar belli bilgi birikimi tecrübesi olan insanlarda var,konuyu onlara soru sormak için açtım Dünyada 8 milyar... Mesaja git »
Maalesef Yaz Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bakma ozaman... Mesaja git »
rundll konusunu başlattı (28 gün önce)
RunDll taskplay/caches.dat başlatmada sorun. Belirtilen modül bulunamadı bu hatayı alıyorum durduk yere.Çünkü windows defender bunu virüs olarak algı... Mesaja git »
Yeni aldigim anakart bozuk cikti! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
siz karta herhangi bi müdahalede bulunmadıysanız olacağını pek sanmıyorum.... Mesaja git »
bilgisayarın aniden donması? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
windows 10da disk kullanımı ve takılma çok yaşadım laptopta En iyi çare ssd bence ssdsiz verim alınmıyor bundan... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

Lol Adamı

Frozzy45
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.234