Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrCleanse
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şampiyon Tasarımım - İsimsiz başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
mekanik şampiyonların özelliği zaten zor olup büyük etki etmeleri.zoe ve taliyah en son mid için çıkan 2 şampiyon.2side belli başlı mekanikleri olan,d... Mesaja git »
Kanalımın reklamı konusunu başlattı (dün)
https://www.youtube.com/watch?v=rsSKXa83xs8 Bu videoyu youtubeda görüp beğendiğim için atıyorum.Çünkü duygulandım. Kanalın h.o knk vs. yazılacağı için... Mesaja git »
Şampiyon Tasarımım - İsimsiz başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
lolde artık böyle basit düşünülen mekaniği olmayan şampiyon çıkmaz.... Mesaja git »
Talon Oyuncuları Buraya !! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kolay gelsin birşey sorucam bu talon neden bu kadar az oynanıyor ? zedden katadan daha az mekanik olmasına rağmen daha yüksek hasar çıkarabiliyor ve e... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aykut hocam islayı solda denemeyi düşünmüyor düşünmez.Anca millet delirecek yine giu kanatta etkisiz gösteremiyor kendini diye,o zaman dener belki... Mesaja git »
Ban Varken Turnuvaya Girmek başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Özel oyun kurup deneyebilir arkadaş... Mesaja git »
Katarinaya karşı nasıl oynanır başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
3. Seviyede kata komboyla eritir onu.Aeryli pantheon alsın onla spamlasın qyu... Mesaja git »
ALİ PALABIYIK REZİLLİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aynı pozisyon bjk için çalınsa ölümüne penaltı dersinizAli palabıyık ın penaltı istatistiği ile bjknin geçen sene kullandığı penaltı sayısını bi karşı... Mesaja git »
En iyi master Yi rünü hangisi ? Draktar olur mu bu çara. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
draktar gereksiz olur biraz.Şahsen ben gold silver eloda aldığımda %50 as. giriyordum.Yeni rünlerle saldırıya devam alıp büyücülük seçerim 2.sini.Hare... Mesaja git »
Katarinaya karşı nasıl oynanır başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
yasuo zed kolay tokatlanmıyor.3 lvle kadar dövebilirsen alırsın bence 3 lvldan sonra aşırı saçma bir hasarı var electrocute ile... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

Lol Adamı

Frozzy45
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156