Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MrCleanse
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ferdi gitmez ama seneye yine forvet sıkıntısıyla başlarız... Mesaja git »
Kog'Maw başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kog hep op... Mesaja git »
Boot ekranı loop problemi konusunu başlattı (6 gün önce)
Boot ekranından çıkmıyor hiç bir şekilde windows açılmıyor dün kapadığımda hiç birşey yoktu bugün windows update yaparken pc dondu reset attım daha da... Mesaja git »
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) | Yeni Sınav Sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sınavların zorluk seviyesi farklı olursa çok sakat ve saçma sistem.Yazık cidden bide mezuna kalıp 2. 3. senesi olanlar var... Mesaja git »
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) | Yeni Sınav Sistemi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İyi ki tanıdığım herkes iyi kötü bi yere yerleşmiş.200 üstü alanların puanları sonraki senede geçerli olacağı biri açıklayabilir mi? Diyelim 400 aldın... Mesaja git »
`IRQL NOT LESS OR EQUAL` mavi ekran hatasi aliyorum yardim lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yardım ?... Mesaja git »
KEDİMİZ KAYBOLDU YARDIMINIZI BEKLİYORUZ (BULUNDU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Şu yorumla kedinin senden akıllı olduğunu kanıtladın... Mesaja git »
2017 World Championship [Çeyrek Finaller Belli Oldu] [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Kardeş bizim grup ölüm grubu maç kazanmaktan çok reaksiyon gösterip ezilmememiz lazım... Mesaja git »
2017 World Championship [Çeyrek Finaller Belli Oldu] [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Skt rakan confirmed... Mesaja git »
sezon öncesi yeni rünler ce diğer değişiklikler, kasımda geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çocuk oyunu olmaktan çıkmış daha çok stratejiye dayanıyor güzel olmuş lakin bazı rünler cidden op... Mesaja git »
Arkadaşları

Themistokles

Lol Adamı

Frozzy45
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109