Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dedehakan
Gerçek Addedehakan dedehakan
MeslekBilgisayar Muhendisi
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
eski karakterler yine duruyor. oynayadabilirsin ama sezonda sıfır karakter herkes sıfırdan başlıyor. filan yeni heyecan yeni kapışmalar vs... sezonda ... Mesaja git »
dönüştürücülerde genelde topraklama olmuyor hocam. O yüzden karıncalanma hissi oluyor. priz topraklı olsa bile senin dönüştürücü toprak hattına dokunu... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Diablo 3 güncellemeleri d2 ye göre senkronlu gidiyor. D2 de LOD'tan sonra Çok kasıntı güncellemeler gelmediydi. 11 yıl sonra Diablo 3 geldi. Bu durumd... Mesaja git »
Challenge a friend görevi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Antiokhos#2781 taze taze geldi... elin de challenge friend görevi olan arkadaş gelsin... Mesaja git »
macbookpro için hdmi adaptörü konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Benim küçük bir sorunum var. Piyasadan 2 tane usb type c -> HDMI adaptörü aldım. ama ikisinden de görüntü alamadım. İade etmek içi... Mesaja git »
Parallels için bilgiye ihtiyacım var. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
parallels ile kurduğunuz sanal windowsa aynı zamanda bootcamp mış gibi erişebilirsiniz. Bu arada bootcamp toplu alımlarda indirim yapıyorsa burdan bir... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
konsollarda usb ile karakteri yedekleyip, bilgisayarda notepad ile itemleri güçlendirip tekrar konsola atıyorlar diye okumuştum.. Ancak bu olay PC içi... Mesaja git »
ben ilk uygulamamı mac mini ile yazıp ilk macbook pro(mid2012) parasını çıkarmıştım. Şimdi mbp 2016 var. fiyatını hakeden bir cihaz mı sorusu çok geni... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bende 4 tane antonidos, 3 ragnaros(allahtan nerften yırttım sylvana ile), 3 slyvana, 2 golden leeroy, 2 alextrazsa... oyun dinamiklerinin değişmesi ge... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
15 dolara değer / değmez tamamen kişilere bağlı bişey. Ben son pack çıktıktan sonra bir kaç sefer deneme yapanlardanım. Sonra 2 yıl bıraktım oyunu. 10... Mesaja git »
Arkadaşları

silent59

ANDREI

Nerd Miner

mekintox
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
ISS
Superonline
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109