Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dedehakan
Gerçek Addedehakan dedehakan
MeslekBilgisayar Muhendisi
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ben ilk uygulamamı mac mini ile yazıp ilk macbook pro(mid2012) parasını çıkarmıştım. Şimdi mbp 2016 var. fiyatını hakeden bir cihaz mı sorusu çok geni... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
bende 4 tane antonidos, 3 ragnaros(allahtan nerften yırttım sylvana ile), 3 slyvana, 2 golden leeroy, 2 alextrazsa... oyun dinamiklerinin değişmesi ge... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
15 dolara değer / değmez tamamen kişilere bağlı bişey. Ben son pack çıktıktan sonra bir kaç sefer deneme yapanlardanım. Sonra 2 yıl bıraktım oyunu. 10... Mesaja git »
D3 para kazanmak isteyen ??? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
cosmatic wings bende 1 haftadır kasıyorum. haritada 3 yer geziniyorum. 3 yerde de çıkmadı... bence 4 kişi herkes tek başına arayacak. whimsydale açan ... Mesaja git »
takip.... Allah sabır versin... Mesaja git »
Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Yapanlar başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam askerlik mevzusu olduğu sürece bu ülkede 3 güne kalmaz bile.... y. Bilg. müh. kontenjan farkları var. Mesela belgeleri teslim zamanında gittiği... Mesaja git »
Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Yapanlar başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
10 günde dolar.. ben geçen şubatta kayıt oldum. Arkadaşım 3. günde başvurduğunda hata aldı. ilk sorun hakkında bilgim yok ama birbirine bağlı değildir... Mesaja git »
aynen hocam... günlük kullanım ve iş kullanımında batarya süresinde sıkıntı yok. Ben sabah alıyorum. işte bataryada kullanıyorum. minimum 6 saat aktif... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla ben 1 yıldır ara vermiştim sezon 10 ile başladım. oynamayalı baya olay gelmiş. WD ile oynuyorum. Solo gr de 60a yeni çıktım. Eve geçince işteki ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, 10.3.1 JB Güncel Haberler.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iphone 6+ cihazımda 9.3.3 semi jb kullanıyorum. Memnunum aslında ama verisyon güncellemekte istiyorum. Sorum şu semi jbyi üzerine yazmaya değer mi? 1... Mesaja git »
Arkadaşları

silent59

ANDREI

Nerd Miner

mekintox
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
ISS
Superonline
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.859