Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dedehakan
Gerçek Addedehakan dedehakan
MeslekBilgisayar Muhendisi
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
warlockta quest değilde, elemental iş yapar gibi... henüz kartlar çıkmadı ama yapmak istiyorum...... Mesaja git »
Xcode için Mac tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
cevap budur. ek olarak; mac miniler de ekonomik çözüm olarak önerebilirim.... Mesaja git »
HC - Torment 1 başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ben DH ve WD ile HC de oynayıp paragon 200 civarına yaklaşmıştım. Torment 6da kaybettiydim.... İnanılmaz üzüldüydüm. O zamandan beri oynamadım oyunu..... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
bende 20. sezonda başlayım dedim. WD açtım 64 leveldayım...... Mesaja git »
Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Yapanlar başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
tezli ahmet yesevide yok malesef.. tezsiz yl ise başvuru tarihinde sitesinden kayıt olup, yönergeleri izlemeniz gerekiyor.... Mesaja git »
Macbook Pro İnternet sorunu (Çok değişik) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bir başka yöntemde ben söyleyim. Elinizde wifi modem varsa, bu modemi mevcut modeme bağlayıp onun wifisiyle bağlanmayı deneyin.... Mesaja git »
Diablo III [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yazdan sonra eylül ekim gibi sanırım......... Mesaja git »
Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam bende hem golden hem normal ragnaros + aynı şekilde slyvana var. ben ikincilerini de craftlayamıyorum. nasıl kar edecem? soru bu biggrinki... Mesaja git »
touch barı restart atmak belki işe yarar. birincisi etkinlik monitoru açıp “Touch Bar agent” bulup kill edin. yada terminal açıp "killall ControlS... Mesaja git »
Hearthstone: A Year of Mammoth Duyurusu! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 golden 1 normal fazladan ragnaros var. 1 de normal fazladan slyvannas var... Yeni okudum bu haberi... sanırım piyangoyu buldum:) tabi azure 2 gol... Mesaja git »
Arkadaşları

silent59

ANDREI

Nerd Miner

mekintox
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
ISS
Superonline
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094