Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dedehakan
Gerçek Addedehakan dedehakan
MeslekBilgisayar Muhendisi
KonumAnkara,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dostum senin o dediğin şark kurnazlığı, aslında tüketici hakları.... Koyun olmaya bu kadar hevesli topluma hakların olması gereken şu bu vs.. anlatama... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kasım ayında aldığım iphone x iade edip paramın tamamını sorgusuz sualsiz, hatta habersizce kartıma yatırmışlar... Büyüksün Apple...... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam çok alakalı değil... iphone 7 plus ile boyutlarda fark var(1 milim filan en fazla... ama çok önemli bir noktayı atlıyorsunuz. ekran çözünürlükle... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam gün içinde test et. Alarm çalıyor mu diye. Ses açma kısma ayarının üstündeki yer aşağı doğru değil yukarda olacak. Ayarlardan rahatsız etme seçe... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Birde ayarlar-> rahatsız etme seçeneği ile alakalı olabilir. Orada otomatik 22:00-07:00 arasında ayarlıysa, o saatler arası sessizde tutuyor telefo... Mesaja git »
Telefonla değil Chat kısmında görüştüm... Yurtdışında pijamalı filandır. Türkiyede öyle olacağını sanmıyorum..:)... Mesaja git »
Tüm iphone'lar, tüm dünyada 1 yıl garanti içinde. Türkiyeden alırsan garanti süresi 2 yıl. Model tr mi bilmiyorum. genel bilgi vereyim dedim..... Mesaja git »
Hocam görüş buradan paylaşırsan güzel olur...... Mesaja git »
Hocam 24 Kasım öncesi yardımdaki sohbet hattından adamla konuştum. Ben diğer mağazalarla sizin aranızda hızlı teslimat farkı var mı? neden sizden yada... Mesaja git »
MErhaba arkadaşlar, Ben sıvı ekran koruyucu aldım. Acaba nasıldır? etkili midir? Ekran koruyucusu için bir önerisi olan var mı? Hem sıvı hemde yapıştı... Mesaja git »
Arkadaşları

silent59

ANDREI

Nerd Miner

mekintox
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
Apple
ISS
Superonline
Fotoğraf Ekipmanları
Canon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133