Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HuckleberryFinn
Gerçek AdTamer Öztürk
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Telefon ile ilgili 1 aylık kullanım sonrası genel izlenimlerim. Tasarımı zaten çok güzel Hız süper bir çok uygulama aynı anda açıkken bile donma ... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar, Bir süredir konuyu takip edemiyorum . Kılıf konusunda neler konuşuldu bilmiyorum . Yaklaşık 1 aydır p10 plus kullanıyorum . Pil performans... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba, sadece cihaz 2500, pasaport kaydı 150 civarı tutuyor. Aşağıda verdiğim linkte modellerin fiyatları var ( arabistan). Yanlız bir çok model... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba, arabistanda jarirden alındı. Linki : http://www.jarir.com/sa-en/smartphones-accessories/huawei-smartphones-&-accessories/huawei-p10-plus-sm... Mesaja git »
Selamlar, 4 ay süresi var . max. 4 ay önce giriş yapmış olmalısınız.... Mesaja git »
Merhaba, p10 plus ı 2 hafta önce dubaiden getirdi arkadaşım 2500 e geldi. Dubai içinde ucuz diyorlar. Avrupa'da pahalı.... Mesaja git »
Merhaba, p10 + henüz satışta değil . vatan 4000 küsür yazmış ön satışına. Yurtdışında 2500 tl ye bulabildim. Telefon aynı telefon... Mesaja git »
Merhaba, Aklımda mavi vardı. Fakat bu tip renklerde ton farkı çok önemli, resimlere bakarak emin olamadım ve siyah aldım .... Mesaja git »
Selamlar, P10 Plus telefonu dün itibarı ile kullanmaya başladım . Yurtdışından getirtip, pasaport kaydı yaptık . İlk izlenimlerim - Eskiden bulund... Mesaja git »
Selamlar, Bende 2 haftadır bu telefonu inceliyorum .Samsung telefonları sevemedim bir türlü, iphone'a çakallıkları yüzünden gıcığım. Bu hafta Arab... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156