Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
babafuruko85
Gerçek AdFurkan Erem
Doğum Tarihi5 Temmuz 1996
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar elimdeki BENQ RL2240HE monitörü bir üst monitöre geçtiğim sebebiyle satıyorum. Ürün 11.11.2015 tarihinde Hepsiburada'dan alındı. 11.11.... Mesaja git »
SATILIK // SAMSUNG GEAR VR 2016 konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar 24.04.2017 tarihinde Gittigidiyor üzerinden aldığım Samsung Vr cihazını satıyorum. 2016 üretimli cihaz olup model numarası SM-R323 'tür. Ür... Mesaja git »
Sandisk Bellek Gözükmeme Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam zaten rufus ile biçimlendiriyordum . Herhangi bir sıkıntı yokken iso dosyasız biçimlendirirken yazma hatası verdi. Ondan sonra ne yaptıysam düze... Mesaja git »
Sandisk Bellek Gözükmeme Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam programa yabancı olduğum için kurcaladım biraz fakat yine de problemi çözemedim. Disk olarak programda gözüküyor fakat Bilgisayarım'da gözükmüyo... Mesaja git »
Sandisk Bellek Gözükmeme Problemi konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhabalar. Elimde Sandisk Extreme model USB var. Laptop'a UEFI kurmak için GPT olarak biçimlendirdiğim belleği, TV'de gözükmediği için BIOS ya da MBR... Mesaja git »
ZOTAC GTX 1070 AMP EDITION! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kripto paralar yavaştan patlamaya başladı. Mining muhabbeti azalıp, nvidia 2000 serisini çıkarınca bu kartlar patlayacak bence görünen o.... Mesaja git »
SATILIK // BenQ RL2240HE 21.5" 1ms Full HD Led Oyuncu Monitör başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Günceldir.... Mesaja git »
SATILIK // BenQ RL2240HE 21.5" 1ms Full HD Led Oyuncu Monitör başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Siz önce attığınız ürünü kontrol edin aynı model mi diye. Muhtelemen google a sattığım modeli yazıp çıkan ilk linki yapıştırmışsınız. Attığınız model ... Mesaja git »
Arkadaşları

NotoriousKK
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Monitör : Asus V228D Ekran Kartı : EVGA Gtx 970 FTW İşlemci :Intel 4590 Anakart : MSI H97 Gaming 3 Ekran Kartı : EVGA Gtx 970 FTW Ram : Crucial 2x4 1600mhz Harddisk : WD Blue 1 Tb Güç Kaynağı : Corsair VS550 Kasa : Zalman Z3 plus
Hakkında
Monitör : BenQ RL2240HE
İşlemci :Intel 4590
Anakart : MSI H97 Gaming 3
Ekran Kartı : EVGA Gtx 970 FTW
Ram : Crucial 2x8 1600mhz
Harddisk : WD Blue 1 Tb
Güç Kaynağı : Corsair VS550
Kasa : CiT G Force Gaming

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125