Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Godfinger
Gerçek AdFırat Kaya
KonumGaziantep
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Battlefield 1 Origin Hesabı: 60TL benim tarafımdan alınmıştır herkese iyi forumlar... Mesaja git »
Alınık Battlefield 1 Premium Pass konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaş battlefield 1 oyunu elimde mevcut sadece premium pass keyi istiyorum pm atabilirsiniz teklifler için[size=2][b][color=green]Sistem Notu :... Mesaja git »
Tek Modül 8 gb 1600 mhz ram alınır konusunu başlattı (4 ay önce)
1 adet 8 gb 1600 mhz ram alınır pm atabilirsiniz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Overwatch (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Beraber ranked oynamak isteyenler Minister #21779 ekleyebilir.tek başıma sinirlenmekten başka bir şey yapmadım gün boyu.eğer bir topluluk kurduysanız ... Mesaja git »
Overwatch (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Beraber oynayabiliriz istersen minister #21779 diğer arkadaşlarda ekleyebilir... Mesaja git »
Overwatch'un Dereceli Maçlardan Oluşan Sezonu PC'de Başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Pc üzerinden beraber oynamak isteyrn arkadaşlar ulaşırsa bana bir takım kurabiliriz iletişim halinde oynarsak daha çok keyif alacağımıza eminim... Mesaja git »
uygun fiyata oyuncu koltuğu arıyorum konusunu başlattı (2 yıl önce)
evet başlıkta da olduğu gibi koltuk ihtiyacım vardır büyük boy ofis koltukları da olur yorum yerine lütfen pm ile ulaşınSistem Notu : Bu ilan her türl... Mesaja git »
Dragon Age Inquisition Origin Key Alınır konusunu başlattı (2 yıl önce)
key olarak istiyorum hesap kabul etmiyorumSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
battlefield 4 alınık konusunu başlattı (2 yıl önce)
g2a fiyatı 35 lira. premium olursa daha iyi olur pm lütfenSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
alınık oyuncu kulaklığı bütçe 100 lira konusunu başlattı (2 yıl önce)
pm lütfenSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Arkadaşları

paykek
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078