Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Exnuc
Gerçek Adcihat
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 45 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Rakibin bir kişi eksik, saha, skor avantajın var ama kafa yarmak ve pislik yapmakta üzerinlerine yok. Bir de Beşiktaş taraftarına tinerci derler. Hang... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Neden dış vurduruyor?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şu maçları 20:00'a koyuyorlar ya sinir oluyorum. Akşamı öldürüyorlar gereksiz yere. Bugünde kandile denk geldi zaten maç yalan oldu.... Mesaja git »
KINDLE Deneyimi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu link davet falan istiyor?... Mesaja git »
Kindle Paperwhite 2 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaşlar bu cihazlar hakkında genel bir bilgi alabileceğimiz faydalı bir türkçe rehber var mıdır? Toplu taşımaların yoğunluğu sebebiyle kitap taşım... Mesaja git »
Facebook CEO'su Mark Zuckerberg Senato önünde ifade verdi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
İnsanları, facebook, twitter, instagram vb sosyal medya siteleri, istihbarat örgütlerinin; ön planda genç girişimcilerin icat ettikleri sevimli, fayda... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ülkemizde ne yazık ki bu iş vizyon değil para meselesi. Fenerede gider Galatasaray'a da. Hiç şaşırmam. Taraftar kendi açısından hep duygusal yaklaşıyo... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
%100 katılıyorum. Talisca ile ilgili başka söze gerek yok. Takım oyunu anlamında meziyeti olsaydı şu adamın Brazil'yada da kadrodan çıkarılmazdı.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bana çıktığına göre o kadar edeceğini hiç sanmıyorum ama bakalım.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Rugged orange Kar98 çıktı. Pazarda bu skin hiç görünmüyor. Bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

musAKka

(MURAT)

Kumandan

mehmet328

VISION

LEON-X

Xallez

brak13

aydcuu

MirlivaVII

crash95

Circassian IV

Cinali1

enginozen

3. Yıldız Yolda

trustem.111

The white warrior

blogisa

Kütahyalı 77

Dark Knıght

beniyibiriyim

Desmond

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX760 DirectCU II O.C. (SATILDI)
Alıcı: Liquist
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:55:26
Yorum
Tertemiz kutulu GTX760 aldım, hızlı alışveriş oldu.
İmza
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141