Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Exnuc
Gerçek Adcihat
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Her ne kadar yapılanı tasdik etmesem de video'yu görünce aklıma gelen ilk deyim kesinlikle bu oldu; "Dinsizin hakkından imansız gelir." Sosyal medya... Mesaja git »
VDSL2 İçin Sizce Hangisi? A/5650 - Z/VMG3312 - A/DSL-N16 başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Tavsiye için teşekkürler ama evde kullanmak için bir modeme bu kadar para vermem.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Şu oyuna ne zaman ping tablosu getirecekler acaba! Kim bilir kaç pingle oynuyoruz. Bazen çok can sıkıyor. Özellikle binalarda anlık hareket aksiyon ge... Mesaja git »
Playerunknown's Battlegrounds, rekora doymuyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Herifler şu oyuna bir ping tablosu getirmediler ya hayret ediyorum.... Mesaja git »
Dün yine görmüş olduk ki Oğuzhan kadar şu takımda süre almış olsaydı Tolgay vazgeçilmez olurdu. Ayrıca Tümer'di sanırım. Dün programda Oğuzhan'ı ned... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben tamamen oradan çıktığını sandığınızı zannettim pardon. Cümle biraz komik oldu.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kar98 droptan çıkmıyor zaten.... Mesaja git »
Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesiyle mahkemelik oldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bunlar ya bilinçli sosyal medya da dolaşan tipler ya da zir cahiller. Ne desen basmıyor kafası..... Mesaja git »
Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesiyle mahkemelik oldu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu kafası çorba olmuş tiplerden çok var ne yazık ki memlekette. Gönül ister ki şu attığın iftiralara tek tek cevap vereyim ama zerre degmeyecegini uma... Mesaja git »
Arkadaşları

musAKka

(MURAT)

Kumandan

mehmet328

VISION

LEON-X

Xallez

brak13

aydcuu

MirlivaVII

crash95

Circassian IV

Cinali1

enginozen

3. Yıldız Yolda

trustem.111

The white warrior

blogisa

Kütahyalı 77

Dark Knıght

jewel_py1

Desmond

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX760 DirectCU II O.C. (SATILDI)
Alıcı: Liquist
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:55:26
Yorum
Tertemiz kutulu GTX760 aldım, hızlı alışveriş oldu.
İmza
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.188