Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Exnuc
Gerçek Adcihat
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Kaç mb bağlantı var dediler de bu kadar alıyorsunuz? Onunla ilgili bir şey yazmamışsınız da merak ettim. Eğer vaadedilen bir şey varda aksi yaşanıyor... Mesaja git »
4495 uydu ile uzaydan internet | 2si1 Teknoloji ve Oyun başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Eğer bu Elon Musk, ABD'nin pazarladığı şirin çocuklardan biri değilse bedava internet muhabbetine adamı yok ederler. Bir zamanlar Tesla'da bedava elek... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bakalım ya hayırlısı vallahi hiç heyecanlı değilim sadece meraklardayım.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Yok böyle bir garanticilik yani. Yerimi şimdiden alayım diyorsun herhalde.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Tek umudum şampiyonlar liginde bu takımın farklı oynuyor olması ve oyuncular elbette ki haklı olarak farklı bir motivasyonla sahaya çıkıyor olmaları. ... Mesaja git »
Ne tivibusu yahu. Bütün maçlar TRT1'de artık diye biliyorum?... Mesaja git »
"Fener maçı bizim için kader maçı olacaktır" dan sonrasını okumadım. Her hafta biri çıkıp böyle bir cümle kuruyor. Arkadaşlar daha kaç hafta var. Daha... Mesaja git »
Haklı olabilirsin ama her vatandaştan da şoför hassasiyeti beklemen doğru değil. Stop lambasının, dörtlünün ne olduğunu bilmeyen bir sürü insan var he... Mesaja git »
Gigabyte Gtx1060 6gb WindForce OC Değerleri? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu model için 2 gün test ettiğim ve BF1-PUBG gibi oyunlarda hiç bir sorun yaşamadığım kendi hız aşırtma değerlerimi paylaşayım. Power limit 116 Core ... Mesaja git »
i5-2500K İçin Delid? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
K işlemcileri K serilerinden başka işlemcilerle takas edebilmem mümkün değil.... Mesaja git »
Arkadaşları

musAKka

(MURAT)

Kumandan

mehmet328

VISION

LEON-X

Xallez

brak13

aydcuu

MirlivaVII

crash95

Circassian IV

Cinali1

enginozen

3. Yıldız Yolda

trustem.111

The white warrior

blogisa

Kütahyalı 77

Dark Knıght

beniyibiriyim

Desmond

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX760 DirectCU II O.C. (SATILDI)
Alıcı: Liquist
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:55:26
Yorum
Tertemiz kutulu GTX760 aldım, hızlı alışveriş oldu.
İmza
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.273