Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Exnuc
Gerçek Adcihat
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oğuzhan'dan yine kurtulamadık. Kaça uzatmislar bilgi var mı?... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OYNANIŞ VIDEOLARI GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tarkov ilk duyurulduğu dönemde takip ediyordum ama çok oyunculu sistemindeki senaryosu tırt çıktı. Atmış olduğun linkte ki oyunda pek benim için t... Mesaja git »
Erdogan Basina Kapali Konusma Uzun Versiyonu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu konuşmayı sızdı diye yayınlayanlara mı güleyim yoksa içerikte kurulan cümlelerin her birinin siyaset nazarında ve seçim mevzuları için gayet olağan... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OYNANIŞ VIDEOLARI GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çevresel olarak zaten Avrupa bölgesi olmadığı için o atmosferi yaratması imkansız. Cod bu işin ilki olduğu ve o dönemde savaşın yoğun geçtiği Avrupa ü... Mesaja git »
Battlefield V (2018) [ANA KONU] (19 EKİM) OYNANIŞ VIDEOLARI GELDİ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yaşın benim gibi 30'ün üzerinde ise neslin ve oyun dünyasının eğlence anlayışının değiştiğini ne yazık ki kabul etmelisin. Aynı şeyleri COD2'ten beri ... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Allah'ın belası firmalar çoklu oyuncu modunda atmosfer hareketlerinin oyuncular için hiç bir anlam ifade etmediğini anlamadı bir türlü. Yahu ben net g... Mesaja git »
[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Serkan Reçber netleşti mi?... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben hile falan demedim sadece şüphelendiğimi söyledim. Çekememezlik mi? 2000 yılından beri fps oyun oynayan biriyim ve espor alanında (cod2 ve cod4)... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bende g5 mouse var. 800 dpi da kullanıyorum 45 sens'de ufak bir alanda tam tur dönebilirken bu adamın 3500dpi'da mouseu kontrol edebilmesi müm... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Meşhur yayıncılara çeşitli destekler verildiğini biliyoruz ama tanınmamış kişilerin enteresan işler yaptıklarına şahit oluyoruz. Yani bunlar sistem do... Mesaja git »
Arkadaşları

musAKka

(MURAT)

Kumandan

mehmet328

VISION

LEON-X

Xallez

brak13

aydcuu

MirlivaVII

crash95

Circassian IV

Cinali1

enginozen

3. Yıldız Yolda

trustem.111

The white warrior

blogisa

Kütahyalı 77

Dark Knıght

beniyibiriyim

Desmond

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX760 DirectCU II O.C. (SATILDI)
Alıcı: Liquist
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:55:26
Yorum
Tertemiz kutulu GTX760 aldım, hızlı alışveriş oldu.
İmza
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.159