Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Exnuc
Gerçek Adcihat
Doğum Tarihi12 Kasım 1986
Konumİstanbul,Esenler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben modemi sürekli açık tutanlardan değilim. Isınmadan kaynaklandığını da sanmıyorum..... Mesaja git »
TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu lanet olası modemle bende sorun yaşıyorum. İlk başlarda iyi çalışıyordu 2 yıllık taahhüt yaptım. 1. yılı dolmadan sorun çıkarmaya başladı. Evde 3 ... Mesaja git »
Yeliz KORAY'dan yeni gondermeler! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Adamların muhalefet anlayışı "o bunu dedi, bu şunu yaptı" başka hiç bir şey yok. Proje yok, birlikte çalışmak yok, ülkeye katkı sağlamak adına karşı ç... Mesaja git »
Cumhuriyet Donanması ve Uçak Gemisi İhtiyacı konusunu başlattı (6 gün önce)
Üzerinde insanlı ya da insanız sabit kanatlı ya da döner kanatlı taktik hava vasıtası taşıyan ve bu yeteneği gerek ateş gücü ve gerekse keşif, gözetle... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Vietto diye bir isim attılar şimdi de ortaya ?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Adını duyuyorduk da ilk defa bir videosunu izledim. Videodan futbolcu anlaşılmaz lakin adam şut atarken ezbere vurmuyor resmen akıllıca yolluyor, çok ... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dün ilk defa Asya serverına girdim. Oyuncu kitlesi bölgeye göre gerçekten değişiyor. Oyunda zorluk çekenler Asya serverlarında oynasın. Herifler resme... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaş ısrarla anlamak istemiyor. Ultra ayarlarda almak istediği yüksek fpsyi ve dropsuz oyunu hiç bir zaman da alamayacak bu oyunda.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ultra ayarlarda boşuna oynuyorsun.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Oyunu 1 ay gtx760 ile oynadım. Şu an gtx 1060 ile oynuyorum. Gtx760 ile yaşadığım optimizasyon sorunlarının aynısı yeni kartta da yaşanıyor. Elbette f... Mesaja git »
Arkadaşları

musAKka

(MURAT)

Kumandan

mehmet328

VISION

LEON-X

Xallez

brak13

aydcuu

MirlivaVII

crash95

Circassian IV

Cinali1

enginozen

3. Yıldız Yolda

trustem.111

The white warrior

blogisa

Kütahyalı 77

Dark Knıght

jewel_py1

Desmond

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Asus GTX760 DirectCU II O.C. (SATILDI)
Alıcı: Liquist
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:55:26
Yorum
Tertemiz kutulu GTX760 aldım, hızlı alışveriş oldu.
İmza
KALBİ eğitmeden, AKLI eğitmek eğitim değildir. VİCDAN olmadan, BİLGİ sahibi olmak TEHLİKELİDİR! / Aristo

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.133