Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dehadar
Gerçek AdDeha Dare
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARDUINO İLE DRONE YAPMAK başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
https://www.youtube.com/watch?v=YPtxHw3DWrg https://www.youtube.com/watch?v=2pHdO8m6T7c Bu videolara yotubeda dolaşırken rastladım işin uzmanı değil... Mesaja git »
Son Dakika... Tunceli'de helikopter düştü 12 şehit.. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İstihbarat nereden geliyor gençler haberlerde yalnızca olumsuz hava koşulları deniyor. Burada suikast diyen var durun daha içindekilerin isimleri açık... Mesaja git »
Geer Wilders: Evet diyenler topluca Türkiye'ye dönsün. başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İsme bak "Hıristiyan Demokrat Partisi" hristiyan yerine müslüman yap terörist diye damgalanır laiklik elden gidiyor diye parti kapatılır.... Mesaja git »
Mührü basmayı unutanlar suçlu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yapmayın Allah aşkına 2 gün öncesine kadar zarfta ve seçim kağıdında mühür olması gerektiğini vatandaşların kahir ekseriyeti bilmiyordur. Bende bilm... Mesaja git »
Hdp evet diyormuş, hayır ve kaos kesinmiş, neredesiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben şahsen dinlemedim o konuşmayı, hayır verenlere teröristler ile aynı saftasınız demek neysede terörist demek yanlıştır.... Mesaja git »
Hdp evet diyormuş, hayır ve kaos kesinmiş, neredesiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kimse hayır dedi diye terörist olmaz. Hayır diyenler de teröristler ile aynı fikirde diye terörist olmaz. Lakin teröristler hayır derken fikriniz hay... Mesaja git »
Akp pkk ile anlaştı pkk aslında evet diyor ama ters psikoloji yapıyor yazanlara cevap olarak açılmış bir konu... Mesaja git »
AYSUN KAYACI : Benim oyumla çobanın oyu bir mi lafında haklı mı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu zihniyet yenilmeye kaybetmeye mahkumdur. Bir yandan demokrasi nidaları atacaksın diğer yandan benim oyum köylü ile aynımı diyeceksin. Evet kardeşim... Mesaja git »
Mecbur Muyuz? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Yorumun sonuna yaşasın monarşi yazarsan değilsin, demokrasi yazarsan mecbursun. Bence de saçma 18 maddeyi okumadan Erdoğan evet diyor diye hayır basan... Mesaja git »
Her seçimden sonra aynı şey başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Seçimden önce de PKK ters psikoloji yapıyor diyorlardı seçimden sonra sonuçları görünce hemen hiçbir şey dememişler gibi o yalanı bırakıp bu yalana ba... Mesaja git »
Arkadaşları

Respectformuslims
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141