Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dehadar
Gerçek AdDeha Dare
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ayakkabının müzede sergilenmesi konusunu başlattı (3 ay önce)
Kemal Kılıçdaroğlu'un yürüyüş sırasında giydiği ayakkabıları sergilemek üzere Koç Müzesine gönderildi. İmla,... Mesaja git »
Kilicdaroglu'ndan sok aciklama: Kavurmaci serbest birakilmali ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kavurmacı davasının ayrıntısını bilmiyorum ama kimin içeri girip kimin girmeyeceğine hakim değilde kk mı karar verecek? Eğer adalet yok diyorsan adale... Mesaja git »
TDK ve Sözde Dil Koruyucuları yüzünden Türkçe ölüyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yorumunuzun üstünkörü olmasının sebebi belgelerle sabit olan bir şeye arapça ve farsça kelimeler o zamanlar kullanılıyordu yaklaşımıyla asılsızdır dem... Mesaja git »
TDK ve Sözde Dil Koruyucuları yüzünden Türkçe ölüyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Böyle bir tasfiyenin yapıldığı ve muallimlerin derste kullandığı kelimelere kadar karışıldığı bizzat bu muallimlerin kendi makaleleriyle sabittir. Bu... Mesaja git »
İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ya insanların video paylaşmasını önlüyorlar yada bu işin içinde bir iş var. O kadar kalabalık alanda konsere elinde telefonuyla kamerasıyla insanlar... Mesaja git »
İngiltere Manchester'da terör saldırısı (22 ölü) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hoax(sahte) olduğuyla ilgili bir kaç videoya denk geldim. Kalpsiz biri gibi gözükmek istemiyorum ama konu ingiliz hükümeti olunca herşey mümkün. ... Mesaja git »
Sinan Canan'ın yabancı dil öğrenmekle ilgili basit bir cümlesi var. Ana dilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenin diyor. Yani o dili gerçekten konuşan insanl... Mesaja git »
Naylon poşet paralı olacak [1 Ocak 2019] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ben bu tarz bir şey bekliyordum. Poset kadar çok kullanılıp çevreyi kirleten bir şey yok. Lakin gaye çevrenin kirlenmesini önlemek ise çevreyi k... Mesaja git »
Kısmen yanlış kelime seçimi ve cümle cımbızlamak bir araya gelince böyle oluyor. Peygamber efendimizi(s.a.v.) değil onu kucaklayacak olan karşı tarafı... Mesaja git »
ARDUINO İLE DRONE YAPMAK başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
https://www.youtube.com/watch?v=YPtxHw3DWrg https://www.youtube.com/watch?v=2pHdO8m6T7c Bu videolara yotubeda dolaşırken rastladım işin uzmanı değil... Mesaja git »
Arkadaşları

Respectformuslims
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.164