Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fervour
Gerçek Adferhat
Doğum Tarihi29 Haziran 1984
Konumİzmir,Bornova
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BAYAN : ERKEK : ERKEK MODELİNİN KOYU MAVİSİ DAHA UYGUN FİYATLI. SKECHERS SORAN ARKADAŞLAR VARDI UMARIM FAYDASI OLUR.... Mesaja git »
GÜLE GÜLE KULLANIN :)... Mesaja git »
BU SATICI ,KURYE FALAN SANIRIM :) BENCE ÇOK BULAŞMAMAK GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ÇOK GARİP.... Mesaja git »
KIŞLIK ALIŞ VERİŞLERİMİZİ YAPALIM :) PUMA EŞOFMAN ALTI(40EURO FİYATINDAN 22EURUYA İNMİŞ) : MOR RENK OUTDOOR SWEAT BAYAN:... Mesaja git »
DH 2006 ÜYELERİ | 583 Kişi | Resim Linkleri Yenilendi! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
eskiler burdaymış :)lütfen ekleyiniz... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok geç kaldım:) Başkası almış, kısmet değilmiş.... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki saat güzel indirime girmiş .Sizce alınabilir saat midir? Modeli hoşuma gitti fakat özellik olarak iyimidr anlamadım... Mesaja git »
Satılık msi Z77A-GD55 anakart full kutu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
selamlar anakart hala satılık mı?... Mesaja git »
Teşekkürler.... Mesaja git »
Selam, 28 mayıs 2017 tarihinde vermiş olduğum ekran kartı siparişim elime ulaşmıştır. Fiyat paylaşımı yapan ve konu yönetimindeki değerli arkadaşlara... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078