Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarahaten
Gerçek Ade ******
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Benzine 18, motorine 15 ve LPG'ye 12 kuruş zam yapıldı (14.05.2018) Petrol İşverenleri Sendikası'nın (PÜİS), benzine ve motorine zam gelmesin... Mesaja git »
Merkezi sistem kablosu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ankara'dayım, kabloyu sat girişine mi bağlayım yoksa anten girişine mi bağlayım?... Mesaja git »
Merkezi sistem kablosu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Öncelikle Çok teşekkürler. Televizyonum Philips 49pus6501 dahili uydu alıcılı android tv. Hem sat girişi için kablom var hem de anten için kablom var.... Mesaja git »
Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Arkadaşlar 1 yıl önce parasını forumdaki formydemons nickli arkadaşa yani Bağcılar koltuğa ödemiştim. Aradım 30 Nisa'nda mobilyaları getirir misiniz d... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Arkadaşlar lütfen biri yardım etsin. Elektrikçiden kablo aldım. Tvnin Sat girişine bağladım ama hiç yayın yok. Daha önce internet için kullanıyordum h... Mesaja git »
Merkezi sistem kablosu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 gün önce)
Arkadaşlar, yeni bir eve taşınacağım. Binada her odada bu prizlerden var ve merkezi sistem olduğu söylendi. Acaba nasıl bir kablo almalıyım?... Mesaja git »
Merkezi sistem kablosu konusunu başlattı (24 gün önce)
Arkadaşlar, yeni bir eve taşınacağım. Binada her odada bu prizlerden var ve merkezi sistem olduğu söylendi. Acaba nasıl bir kablo almalıyım?... Mesaja git »
2016 Philips 49 Pus 6501 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Arkadaşlar yeni eve çıkacağım ve evde merkezi sistem var. Bunun için alacağım kabloyu sat girişine mi yoksa anten girişine mi bağlayacağım?... Mesaja git »
Tüm devlet bankası ATM'leri birleşti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam cidden zarar etme durumu var mı? Atıyorum 100.000 tl bankaya yatırdım, sene sonunda bana 80.000 tl verebilme şansı var mı? Sizin dediğinizi şe... Mesaja git »
TÜRKİYE'DE DİJİTAL KARASAL YAYIN DÖNEMİ BAŞLIYOR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
2016 yılı itibariyle Türkiye'de analog yayıncılık bitecek.4.5G ile birlikte Dijital karasal yayıncılık başlayacak.Şuan çalışmalar yapılıyor çok yakınd... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

yaya39
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172