Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarahaten
Gerçek Ade ******
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 74
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: 35 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu vücut ne kadar sürede yapılır? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Benim anlamadığım şey hiç mi şekerli yiyecek yemiyorsunuz, portakal-elma vs ikişer tane yesek yanlış mı olur? Ya da güzel bir menemeni, sucuğu ekmek y... Mesaja git »
Fermente değilse bu paralar etmez. Son 2 haftadır karkas etin kesim fiyatı %10-15 ucuzladı. Bu fiyata 5 daha ekleyin şahin, başyazıcı vs. alın.... Mesaja git »
Mitsubishi geleceğin sinyalizasyon sistemini tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Mitsubishi gelecekte sunta işine gireceğinin sinyallerini verdi. ... Mesaja git »
30 bin tl accent era 2008 konusunu başlattı (25 gün önce)
Arkadaşlar tüplü era team 2008 1,4 model 180 bin km'de. Değişen hiçbir parça yok. Arkadaş en son 30 bin tl olur dedi. Sizce alınır mı?... Mesaja git »
Mac için iMovie, HEVC desteği ile güncellendi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bir an önce bütün mobil cihazlara gelmeli. Bu format Torrentte daha kaliteli ve daha az yer kapladığı için öncelikli tercih oluyor. Hele bizim gibi in... Mesaja git »
iPhone için 10 adet Arttırılmış Gerçeklik (AR) uygulaması başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
MeasureKit Programının AR olmayanı var mı? İphone 5s'de AR çalışmıyor. ... Mesaja git »
Sektörün ilk uzun mesafeli kablosuz şarj cihazı Pi oldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mükemmel ötesi bir gelişme. Ama ne kadar verimli. Enerjinin ne kadarı kayıp oluyor ve ne kadar sürüyor. Yine de Harika. ... Mesaja git »
Apple iPhone 5s Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de yükledim. Ve buradaki sorunların hiçbiri ile karşılaşmadım. Gayet memnunum. Not: itunes üzerinden yükleme yaptım.... Mesaja git »
iPhone X vs. Galaxy Note 8: Devler karşı karşıya başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Erdi Bey elinizdeki çin işi iphone x inanılmaz kötü duruyor ama orjinal apple x çok daha şık. Ayrıca videodan anladığım kadarıyla apple x note 8'd... Mesaja git »
Apple A11 Bionic yonga seti üç yılda geliştirildi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İşletim sisteminin yağ gibi akmasının nedenlerinden biridir işlemciler. Ayrıca AR gibi ileriye dönük teknolojiler için bu kadar güçlü işlemciye ihtiya... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

yaya39
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.219