Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sarahaten
Gerçek Ade ******
KonumAnkara,Altındağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 75
Son mesaj tarihi: 27 dk. önce
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Masa lambası almıştım. İçinden dönüştürücü adaptör çıkmıyormuş. Keşke önceden görseydim. Dün aldım ürünü ama kargoya verilmiş yazıyor. Kötü oldu.... Mesaja git »
Arkadaşlar ticket sistemi ile nasıl görüşülür. Türkçe olduğu için bulamadım.... Mesaja git »
Fiyatı düşmez deyince verdim siparişi. Güncel kurdan 154 tl tuttu. Sigortayla falan. Çok sağolun. Acaba fiş için aparat koyarlar mı?... Mesaja git »
Çok sağolun cevapladığınız için. Kargo hakkaten gereksiz pahalı olmuş. Fiyatı düşerse diye takibe alayım. Peki ledler bozulursa yedek parçasını türkiy... Mesaja git »
Arkadaşlar Xiaomi Mijia Akıllı LED masa lambası 30 dolar diyor. Fiyatı daha düştüğü oluyor mu?... Mesaja git »
Aooko'nun linki var mı? Hiçbir yerde bulamadım.... Mesaja git »
Windows 10'a ücretsiz geçiş için son şans başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bu sadece ultimate için mi? Home premium olmuyor mu?... Mesaja git »
Helal olsun, Adamlar çalışıyor. Ülke bu haldeyken bile çalışıyorlar. Fiyat da çok iyi, daha ne olsun. Kimse laf etmesin "hükümet çalışmıyor diye". All... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Çok teşekkürler.... Mesaja git »
Philips 49 Pus 7502 aldık bakalım hayırlı olması dileğiyle. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Merhaba bende de 49pus6501 var. Acaba film izlerken kullandığınız ayarları yazabilir misiniz? Bu arada ben de bu tv'den çok çok memnunum.... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

yaya39
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.137