Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
W O M B A T
Bir Önceki Kullanıcı AdıThe Lich King
Gerçek AdCan Inan
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları17
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyunu onceki yaza dogru birakmistim wow legion geliyor diye hem eso plus ta bitmisti(o siralar eso plus alirkende 2 aylik 38tl ye gelmisti) onceki gun... Mesaja git »
26 kasim 2015 te %85 indirim ile 13.50tl yi gormus. Mayis 18 de %70 indirime girmis gosteriyor. Kinguin g2a gibi sitelerde %50 indirimli fiyatindan s... Mesaja git »
Steam Controller / Steam Link Kullanıcıları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Evet. Bu arada genel olarak son durumu da konuda paylasmak istiyorum steamlink i kullanmaya basladim hersey iyi guzel ama ilk basta soyle bir sor... Mesaja git »
PAYDAY2 ÜCRETSİZ OLDU HEMEN ALIN SS'Lİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaslar oyunun dlc leri indirime soktular mayis10 dan haziran8 e kadar %85 indirim vardi. Dedilerki biz oyunun desteklenme suresini(payday3... Mesaja git »
Whatsapp neden ücretsiz, hiç düşündünüz mü? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Harbi o siralar iphone 3gs vardi millet bbm kullanirdi wp daha yeni yeni populerlesiyordu gidip satin almistim Enteresandir sonra bu yok uyeligi... Mesaja git »
Güllaç dünyanın en overrated tatlısıdır başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Guzel bir tatli ama cok abartiliyor. Fransiz tatlilarini tek gecerim ... Mesaja git »
State of Decayin duz halini oynamistim dlc leri bilmiyordum biraz baktim ilk defa oynayacak arkadaslar soyle bir yol haritasi izlesin Oyunu act... Mesaja git »
Tesekkurler hocam aliyorum.... Mesaja git »
State of Decay YOSE aldim guzel oyun ilk ciktiginda beta gibi olan versiyonunu oynamistim tavsiye ederim 20-30 saat sizi idare eder. Arkadaslar bu ar... Mesaja git »
Tam vergi sinirinda ve altinda vergiye girmeyen guzel urunler varmi?... Mesaja git »
Arkadaşları

DonhanımNaber

IcyTea Lemon

algorithmaser

leongate

Batmanlı Betmen

mrsmrc

mst1903

alimmm78

Barney Stinson

Coolermaster_Türkiye

maracanna

VatandA.Ş.

fthyrr1976fy

llhermesll

hucar33

usuldankac

PSKing
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC, Xbox

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109