Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Dr.BTHNNN
Gerçek AdDr.BTHN
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeye Son 5 Gün başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bana da bi son dk golu olcak gibi geliyor.. guvenemiyorum mesela ttnete ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeye Son 5 Gün başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evet hocam. 2-8 arasi hizin her zaman tarifendeki gibi olucak. ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeye Son 5 Gün başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Beyler ttnet 100 mbps kullaniyorum. Ttnet uygulamasindan baktigimda hala akk sonrasi hizim 3 mbps gozukuyo bu normal mi? Nedense icimde bi his var 1 m... Mesaja git »
Beyler ttnet fibetnet 100mbps 200gb akk kullaniyorum. 1 mayisdan sonra adil kullanim kotasini astigimda benim hizim kaca dusucek? Arti diyelim hizim d... Mesaja git »
Hocam bende 64luk samsung evo kullaniyorum daha herhangi bi sikintisi olmadi. Ama ben 4k video ceken biri falan degilim .... Mesaja git »
Tam adini bilmiyorum ama 3d shock kullaniyorum. Ince yok gibi. Gecen sefer nano jelatin kullandim atmaya baslayinca cikardim. Bu sikintiya bi cozum bu... Mesaja git »
Beyler jelatina kaldirmayan bi kilif öneriniz var mi? S7 edge icin.... Mesaja git »
Çok teşekkürler hocam ... Mesaja git »
Arkadaşlar bugün bir s7 edge alarak aranıza katıldım. Sormak istediğim albümde nasıl gizli resim video klasörü oluşturabilirim? yada resimleri nasıl g... Mesaja git »
Bu sisteme karar verdim. Bi bakarmısınız. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
2 hafta sonra FİFA 2015 alıcam ilk baş 4 gb ram le oynabilirim sanırım sıkıntı olmaz heralde o zaman sorun yok... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109