Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DarKNonSs
Gerçek AdFırat Kartal
KonumBurdur, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkler çok ağlıyor CS:GO başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dün bi maçta takıma türk geldi . Ben belli etmedim türk olduğumu . İlk 3 eli verdik . Karşı tarafta bi adam 8 falan vurmuştu . Hemen türkçe bi şekilde... Mesaja git »
Cs go da kulaklık ne kadar gerekli başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kulaklık şarttan iyi bir kulaklık şart mı diye anlıyorum . Hayır şart değil . İphone'nun kulaklığıyla bir steelseries kadar performans alabilirsin .... Mesaja git »
Steam yapacağın sisteme konusunu başlattı (10 gün önce)
Dostlar merhaba . Yaklaşık 20 gün önce telefonu kaybettim .Bunun üzerine ben de Steam Guard'ı e-posta sistemine geçirdim . Takas banı ve pazar banı ge... Mesaja git »
Kendimi nasıl geliştirebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Aim maplarinde çalış . DM gir . Rütben zamanla gelişir zaten ilerde çok da önemli olmadığını anlıcaksın... Mesaja git »
ilkokulda 8 yıl nasıl geçti? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
4.sınıfım ilk 3 senem çok kötüydü... Mesaja git »
Ölümsüzlük konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Geçen bir konu açılmıştı hatırlarsanız, işte ölümsüzlük olabilir mi diye. Sonra bazıları da girmiş her canlı ölümü tadacaktır diyip kestirip atmış. Ar... Mesaja git »
FFADM-HSDM-AIM-1V1-RETAKE Server IPleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim için şu aralar türk serverlerinde bile 80 ms olurken attıığınız serverler hayal .... Mesaja git »
''Artık tüm firmalar kotalı internete geçecek'' konusunu başlattı (2 ay önce)
Webtekno'nun altta linkini attığımın videosunda 4:50 'de kablonetin müşteri hizmetleriyle görüşüyor . Ve Haziran ayında tüm internet sağlayıcı... Mesaja git »
Hocam keşke saat 8 de otomatik kapatma yerine uyku modu koysaydınız . Steamde oyunu tamamen indirmeden ve indirmeyi durdurmadan bilgisayarı kapatınca ... Mesaja git »
30 Nisan 2017 Türk Telekom AKK Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bugün itibariyle saat 2 ile 8 arası indirdiğimizde akk yansımıyacak dimi ? Emin olamıyorum da boşa kotadan yemeyelim ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.234