Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Andrejz
Gerçek AdAlper Ceyhan
Doğum Tarihi14 Mayıs 1985
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MODİFİYECİ - Kapak Kesimi ve Plexi Satışı.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba bende de Cooler Master Haf X 942 Black Edition kasa var. Yukarıdaki @Sokemon arkadaşın tarif ettiği gibi modlanmasını plexi yapılmasını istiyo... Mesaja git »
[Satılık] Asus Z170 Pro Gaming konusunu başlattı (bir ay önce)
Inventus faturalidır. Butun aparatlari, kitapçiği, kutusu eksiksizdir. 1 yıl TR garantisi vardır. Fiyat 420 TL'dir. Pazarlık olur. Bilgi için... Mesaja git »
Pm atıldi... Mesaja git »
20.03.2017 Tarihinde hepsiburada'dan arkadaşa aldığımız MSI Nvidia GeForce GTX 1080 GAMING X 8GB 256Bit GDDR5X (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı satılı... Mesaja git »
Evga geforce gtx 1070 ti sc gamıng acx 3.0 black edition, 8gb gddr5, evga ocx scanner oc 15 gün önce yurtdışından alındı kutusunu jelatinini siz aça... Mesaja git »
i5 6600k başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Halen satilik.... Mesaja git »
i5 6600k konusunu başlattı (2 ay önce)
İnventus bilgisayar'dan alindi. Garantisi devam etmekte. Kutusu evraklari bulunmakta. Model yukseltmek icin satiyorum. Referanslarim mevcutt... Mesaja git »
Asus Rog Strix 1080 - Vatan Faturalı - 2 yıl Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Kartı hiç zorlamadım. Üniversiteyi uzatacağımı düşünmüyordum fakat ne yazık ki uzadı. Bu yüzden inanın hiç kullanamadım kartı. Sıfırdan farkı fiyatı d... Mesaja git »
2 TB SEAGATE Barracuda ST2000DM006 Sıfır Garantili başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Ürünler sıfır açılmamış poşetindedir.2017 üretim diskler 2019 Haziran veya Ağustos ayına kadar garantilidir.210 mb/s okuma 165 mb/s yazma hızı vardır.... Mesaja git »
Satıldı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
ÜRÜN SATILMIŞTIR.... Mesaja git »
Arkadaşları

Lucadris07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: EVGA GTX 1070 FTW
Alıcı: darkfire-
Tarih: 16 Kasım 2017; 16:23:58
Yorum
Güzel alışveriş ilgili satıcı. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Zalman z3 plus Kasa
Alıcı: Sintai
Tarih: 9 Şubat 2017; 11:30:05
Yorum
Elden, sorunsuz bir alışveriş oldu. Çok teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILDI Gigabyte G1 Gaming GTX 980
Alıcı: aterikasedi
Tarih: 31 Ocak 2017; 22:45:13
Yorum
Çok güvenilir ve iyi bir insan kendisi.Sorunsuzca alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102