Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMD Yıldız Gemisi: 48 çekirdekli canavar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yaptiklari ekran karti chipseti gibiyse islemciside pek birsey beklemiyorum saygilar. ... Mesaja git »
W10 Ekran karti isinma ve fan problemi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Microsoft Office yüklü degil. ve yüklerim Takip ediyorum tekrar oldugunda tespit edersem yazacagim... Mesaja git »
Microsoftun kendi sitesinden almanca sürüm indirildi. ve defender acik. sürekli calisir durumda ve dedigim gibi W7 de ayni sorunu yasamiyorum. bu w1... Mesaja git »
Peki aciklar misiniz? w7 de neden ayni sey yok sadece w10 sisteminde yasiyorum ben bu sorunu bazen ekran karti hic bir sebep yokken görünen 75 76 der... Mesaja git »
Güncel.... Mesaja git »
rx 570 fanlar dönmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
3 fanli sapphire toxic aldigimdan beri en kötü %20 ile calisiyor otomatik ayarda. trix yükleyip bir kontrol edin ( ekran karti amd chipsetliyse hepsi ... Mesaja git »
W10 Ekran karti isinma ve fan problemi konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhabalar AMD R9 280x Sapphire toxic oc versiyon ekran kartina sahibim. bu kartla yasadigim bir sorun var. ve sadece w10 da bu sorunu yasiyorum bilg... Mesaja git »
Docsis modem hakkinda bilgi? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Önemli degil :D Ethernet kullanmayi düsünüyorum ben ve dedigim gibi ben hizmeti türkiyede almayacagim sadece sistemi merak ettim. bana verecekleri mo... Mesaja git »
TürkNet YAPA Geçenlerin Ping /Ms Değerleri? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
25 civarini görmek icin fiber sart. istanbul baglantisina pinginizin 1 ms olmasi gerekiyor. inerseniz 27 yi görürsünüz en iyi. ama tab a bastiginizd... Mesaja git »
TürkNet YAPA Geçenlerin Ping /Ms Değerleri? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Valla öncelikle kendi pinginizin düsük olmasi gerekiyor sonra uzun bir hesap bende serverler tam düzgün dizildigi icin cs go rekabetcide 30 ms oynuyo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Toxic OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network : 75 Mbit Limitsiz ( Türkiye ) / 400.000 kbit ( in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109