Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefon u alacak birisi olarak yazdim. gördügüm eksikleri Daha önce note 4 kullaniyordum. batarya mah düsük ona göre bile. ama belki su durumda kurta... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefonu alacak birisi olarak kartala yavrusu aslan gibidir derler ama.. Eksikleri yazmadan gecemeyecegim S8 sürümleriyle aradaki tek fark 6 gb ram. (... Mesaja git »
CS GO için Dust2 haritası yenileniyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yeni sürümü denemis biri olarak Sesleri begenmedim. adam artik gökten düser gibi ses cikariyo en ufak bi yerden düsse bile. dust artik dust degil. ... Mesaja git »
Note 4 problem başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Konu güncel :)... Mesaja git »
Artık Dhye girmek gerçekten işkence haline geldi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Türkiyedeyken face 3 5 snde acilirdi yavas sayardim..- donanim habere girmek icin bi kere 15 dk ugrastigimi biliyorum.. acilsin diye 404 502 her neyse... Mesaja git »
Note 4 problem konusunu başlattı (19 gün önce)
Öncelikle merhaba konu yeri yanlissa özür dilerim... 30 dk önce yeni güncelleme gelmis kurdum. wifi vs calisiyordu hic bir sorun yoktu. güncellemeden... Mesaja git »
i7-2600 ile diger islemciler? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Dedigim gibi genel olarak 27 derecelerde calisiyordu ve dondugu zamanlarda kontrol ettigimde islemci 63 derece idi. fani degistirdim sicaklik düstü am... Mesaja git »
suan icin yok oynadigim orjinal gta degil multi theft auto gta san andreas sürümüdür. bunla birlikte ekran kartim gayet yeterli olmasina ragmen low ... Mesaja git »
r9 280x trix oc 3 gb ram 16 ekran cözünürlügü 1920x1080 daha önce 9800 gt kartim vardi nvidia ondada ayni sorun vardi.... Mesaja git »
R9 280x performans yada eski? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
chipset konusuna emin degilim burada benzer kartlari 150 120 euro civarlarina gördüm. ve 3 fanli oldugu icin ben 2014 de alirken trix i secmistim. 20... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Trix OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network : 75 Mbit Limitsiz ( Türkiye ) / 50.0000 Kbit VDSL in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.066