Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone -> Türknet hizmet numarası başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konuyla ilgisi yok ama sorumu mazur görün. Vodafonede cgnat ip mi kullaniyorlar yoksa normal ip mi? ( modemdeki ip ile ipadresi sitelerindeki ayni ... Mesaja git »
TÜRKNETTEN MEMNUN OLAN VAR MI? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gece gündüz böyle. ve benim düsünceme göre. bölgedeki cgnatlar öldügü icin birinin hizi ötekine gidiyor. böylelikle kesinti yasatiyor statik ipde herk... Mesaja git »
Her gün internet kopması Turknet İçerir????!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ayni sorun 3 gündür bendede mevcuttur. sürekli dur durak beklemeden 30 40 saniyede bir düsüyor internet. bende vaedeyim ve yeni basladi... Mesaja git »
ABD, vize başvurularında sosyal medya hesaplarını inceleyecek başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Diyelim ki sosyal medya hesabin yok vermeyecek mi vizeyi?? allahim habere bak ya... Mesaja git »
Hızımı 50 mbps'e yükselttim ancak hala 16 mbps başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Türktelekom normalde eskiden hiz testi yapin biz burdan takip edebiliyoruz diyordu aslinda türknet yapsa cözerler sorunu... Mesaja git »
YAPA için 5MBIT Upload'ın Yolu Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O Halde güle güle kullanin bende ulasilabilir 20 mbit ama hala 4093 :D... Mesaja git »
YAPA için 5MBIT Upload'ın Yolu Açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Max rate mi yoksa current olarak gelen mi 5000 küsür?... Mesaja git »
Hızımı 50 mbps'e yükselttim ancak hala 16 mbps başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ara adamlari hat 50 mbpsye yükseltilsin de bilgisayar tarafindan limitlendigi icin 16000 geliyo hala... Mesaja git »
Modem hat değerlerim nasıl arkadaşlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Canakkale Türktelekom sunucusuna bende istanbuldan 16 17 ms falan aliyorum.. test yapilan sunucu adresi su cnk2speedtest.turktelekom.com.tr kendi tra... Mesaja git »
Fiber Altyapı Yüzünden İptal İşlemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Banada FTTB Diyolar ama gayet güzel aliyorum hatta arka sokagimda türktelekom fiber internet kutusu bile mevcut yani Kendim 75 mbps aliyorum bu yö... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Toxic OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network : 75 Mbit Limitsiz ( Türkiye ) / 400.000 kbit ( in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109