Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nvidia, 32-bit işletim sistemlerine desteği kesiyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
64 bit ile w7 kurdugumda 8 gb laptopumun 900 küsür mb yedigini görüyorum kurulur kurulmaz bos haldeyken.. Halbuki 32 bit kurup ram patch atip tam kul... Mesaja git »
Ping sorunu? ( Almanya ) konusunu başlattı (22 gün önce)
Merhabalar öncelikle Suanda türkiyede ikamet etmiyorum haliyle kullandigim internet türk telekom degil. Alman telekom hattini kullaniyorum VDSL Olarak... Mesaja git »
LG Netcast OS ufak bi soru? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncel... Mesaja git »
LG Netcast OS ufak bi soru? konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar LG Polonya menseili 55 inc netcast os yüklü bir tvmiz var ( full hd )( 2015 yapimi ) software updateden son sürüme güncellenmis durumda. Be... Mesaja git »
Cok yorum gördüm yazmak istedim.. I7-2600 16 gb 1333 mhz. ssd ye sahip bir pc ile. ssd bile olsa. belli bir dönem sonra windows 10 yavasliyor. ne olu... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Telefon u alacak birisi olarak yazdim. gördügüm eksikleri Daha önce note 4 kullaniyordum. batarya mah düsük ona göre bile. ama belki su durumda kurta... Mesaja git »
CS GO için Dust2 haritası yenileniyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yeni sürümü denemis biri olarak Sesleri begenmedim. adam artik gökten düser gibi ses cikariyo en ufak bi yerden düsse bile. dust artik dust degil. ... Mesaja git »
Note 4 problem başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konu güncel :)... Mesaja git »
Artık Dhye girmek gerçekten işkence haline geldi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Türkiyedeyken face 3 5 snde acilirdi yavas sayardim..- donanim habere girmek icin bi kere 15 dk ugrastigimi biliyorum.. acilsin diye 404 502 her neyse... Mesaja git »
Note 4 problem konusunu başlattı (3 ay önce)
Öncelikle merhaba konu yeri yanlissa özür dilerim... 30 dk önce yeni güncelleme gelmis kurdum. wifi vs calisiyordu hic bir sorun yoktu. güncellemeden... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Trix OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network : 75 Mbit Limitsiz ( Türkiye ) / 50.0000 Kbit VDSL in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125