Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Garip bir sorun? i7 gtx 1060 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ramlerim 2x8 16 gb kingston fury mavi olmasi lazim oc ile 2400 mhz ye kadar cikabiliyor. fakat i7 islemci sinirindan dolayi maksimum olarak 1600 mhz ... Mesaja git »
Garip bir sorun? i7 gtx 1060 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
1920x1080 yükseltemiyorum monitörüm asusun 144 hz 1 ms olan oyuncu monitörlerinden birisi sanirim max 1920x1080 destekliyor.... Mesaja git »
Garip bir sorun? i7 gtx 1060 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Güncel.... Mesaja git »
Cpu/bellek Problemi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
8 gb suan icin az bir bellek. antimalware service ise windowsun kendi virüs tarama programi bunu devre disi birakman lazim. grafik yalitimi olayini ... Mesaja git »
Garip bir sorun? i7 gtx 1060 konusunu başlattı (5 gün önce)
Merhaba.. Garip bir problemim var. Islemcim yaklasik 7 senelik. i7-2600. Hala cogu islemde sikinti cikarmiyor gel gelelim ki bugün yeni kart aldim gt... Mesaja git »
Nvidia yeni kart sorusu? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
r9 280x ile gta 5 de direct3d hatalarindan oynayamadim. Slitter io da ekran donmasindan oynayamadim. 4k video izleyemedim. ve ben bu karti almak icin... Mesaja git »
Sürekli upgrade yapmayi düsünmedigim icin bi kere iyi fiyat ödeyip 5 6 sene önümden cikarsin gibisinden bir düsüncem var.... Mesaja git »
Almanyadayim. param euro sorun yok o konuda. fakat suan ekran kartimda yok r9 280x i 130 euroya sattim.... Mesaja git »
Nvidia yeni kart sorusu? konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhaba gtx 1070 yada ti versiyonunu almayi düsünüyorum. fakat aklima takilan nokta su ki. 1180 gibi kartlar duyuruldu yada duyurulmak üzere. biz bunu... Mesaja git »
Cloudflare DNS, Türkiye'de jet hızıyla engellendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Trix OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network 50.0000 Kbit VDSL1 in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094