Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KaanDE34
Gerçek AdBKaan Atak
KonumYurt Dışı,Yurt Dışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Benim bildigim bu 3 mbit olayi 2012 civarinda. cünkü 1 mbps akk ye takildigim zamanlari hatirliyorum. ve o süre zarfinda türkiyede fiberler bile va... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Öyle güzel bir mesaj yazmissiniz ki yazmadan edemedim. 3 mbit olsun diye hangi akilli kampanya baslatti ki insan 10 15 falan isterdi.. yani.. bira... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Zaten adsl ye sinir konmasi sacmalik adam 16 aliyor max onu kessen ne kesmesen ne.. saka gibi 8 kullanananida 3 e düsürücekler mis.. Bu arada 13.5... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Hocam. 3 mbps sürünüyorum netflixdeyim 144 den hallice bir film izliyorum. internette facebooka girmek ölüm. ben kesildiklerini farkettim cok önemli... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Valla 2.99 geliyor ise speedtestte kurban olurum ben o internete. daha 2.50 üstünü gördügümü hatirlamiyorum akkden sonra.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Bunu bunu bunu bunu burdan alin AKK Sonrasi O Cok bahsedilen türknet vdsl testi. pingim sekil önümden cekil..... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Suan 3 mbitteyim. 77 mbps vdsl kullanicisiyim 1 Mayisdaki hani su 77 denen internete 24 mbps akk düsmesine 6 gün kaldi. Herkes milleti erken gecirel... Mesaja git »
KabloNET Yurt Dışı Çıkışları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Telecomitalia/sparkle ile baglantisi olmasi icin önce türktelekomun anlasmasi lazim ve bu bahsettiginiz kurumun pingleride harikulade bozuk sahsen ke... Mesaja git »
Turknet 12 Gündür IP Alamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hat vdsl ise adsl ip almiyor tersi ise vdsl ip almiyor. Yeni gectiyseniz adsl olarak bekleyin onlar yükseltiyor.... Mesaja git »
Qos için öneriler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Qos engeli yoksa baglantiyi sinirlandiramazsin onun icin özel modemler var... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
CPU : I7-2600 RAM : 16 GB 1333 Mhz GPU : Sapphire R9 280x Toxic OC Version 3 GB Operating System : Windows 7-64 Bit Network : 75 Mbit Limitsiz ( Türkiye ) / 400.000 kbit ( in Deutschland *** )

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078