Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mortus
Gerçek AdGold D. Mortus
Doğum Tarihi25 Kasım ****
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
beyler güzel openworld oyun biliyo musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Fallout 3 ve Fallout New Vegas tavsiyemdir. Bolca zaman yer.... Mesaja git »
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi Blogtv, Younow benzeri bir site yapmak istiyorum. Bunun ile ilgili hangi dili kullanmam gerekir ya da hazır scri... Mesaja git »
Sol elimle sağ kadar yazabilmek istiyorum nasıl yaparım ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam ben solağımdır ama çocukluğumdan beri sağ ile yazma konusunda da kendimi eğittim. İkisinide kullanabiliyorum. Zorluk çekmedim hiç fakat sağ ile ... Mesaja git »
Sokaktaki minik kedi için ev yaptım nasıl olmuş [Bol SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam öncelikle ellerine sağlık ve teşekkür ederim böyle bir minnoşa yardım ettiğin için. Süt yerine su verin ve mamaya başta zorluk çekmesi normaldir... Mesaja git »
Twitter'da 100 Milyon takipçili Katy Perry hesabı sizin olsa başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kaplumbağa videosu paylaşırım O kocamanlı olan malum videosunu hemde... Mesaja git »
Yurt Dışından Gelen Hediyem Gümrükte Açılıp, İncelenir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Iihduun uwundi yrybw uai ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hınjf ufje... Mesaja git »
Iihduun uwundi yrybw uai ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
omfmii'deki "mii" ayrı yazılır hocam.... Mesaja git »
bilgisayar mühendisliği okuyanlar gelebilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Buyur hocam sorabilirsin.... Mesaja git »
EV YAPIMI BİRA başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam siteyede baktım çok kararsız kaldım. Cezbetti valla beni ama ben sabırsızımdır biraz 1 ay kim bekleyecek... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PC
Notebook
N551JW

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.111