Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
00onur
Gerçek Adonur
Doğum Tarihi12 Ağustos ****
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tavsiye edermisiniz bunu alan var mı... Mesaja git »
Dışarıda satılan kırılmaz camlardan veya tam kaplayan koruyuculardan almayin bi köşesinden kalkıyor bosuna para verirsiniz koruyucu olarak spigen en m... Mesaja git »
Yurt dışından gelen telefonlarda 4.5 g kullanılmıyor diyorsunuz biraz araştırdım vodafonada mi bu sorun var turkcell kullanan bir kullanıcı çalıştığın... Mesaja git »
Samsung level u Bluetooth Kulaklık Kısa inceleme başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Valla hiç uğraşmadım duruyo bi kenarda malum samsung garantisi kullanıcı hatası der geçerler... Mesaja git »
Eskiden volte mi vardı devam yurt dışından almaya ... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8'in Üstün Gorrilla-Glass5 Mucizesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Telefonu alipda çekiçle vurmuyoruz dustumude bu performansı bekleriz ama malesef :D... Mesaja git »
Kırmızı ekran sorununa samsung bizden kaynaklı bişey yok dedi s7 de olduğu gibi kırmızı çizgi içinden aynısını demişlerdi sonradan değişim yaptılar yi... Mesaja git »
ARTIK TÜM TELEFONLAR AYNI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu sonuca nasi variyosunuz merak ediyorum a7 2017 var arkadaşımda bende s7 edge var arayüz hızı uygulama geçiş hizi telefon hızı vs bariz farklar var ... Mesaja git »
Ekran gerçekten dayanıksız ufak darbeyle ekran gitti ordan çıkarıyorum bu sonucu hatta s7 edgeden daha hassas duruyor bu telefon :) Kılıf olarak spi... Mesaja git »
Galaxy S8 ve S8+ modellerinde kırmızı ekran sorunu başladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Yurt dışından getirdik bu sorun cıktı samsung türkiye kabul eder mi peki :)... Mesaja git »
Arkadaşları

Independent16
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094