Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
00onur
Gerçek Adonur
Doğum Tarihi12 Ağustos ****
İlgi AlanlarıKick box, Fitness
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Spigen kablosuz kulaklık kullanıyorum tavsiye ederim hepsiburadada indirime giriyor çoğu zaman 90 tlye almıştım ses kalitesi tatmin ediyor şarj iyi gi... Mesaja git »
KONDİSYON BİSİKLETİ TAVSİYE başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Tek kondisyon düşünüyorsan daha uygun fiyatlara hepsiburadada bulabilirsin oraya bak biraz daha artırırsan eliptik + kondisyon bisiklet fiyatlarıda uy... Mesaja git »
Sigara kullanımı ve vücut geliştirme? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bilimsel açıklamalara bakarsak olumsuz etkisi çok ama çok insanlar tanıdım salondan çıkıp sigara yakan vücutlarıda yerindeydi :) bence gelişimi yavaşl... Mesaja git »
Fa Nutrition Extreme Napalm konusunu başlattı (18 gün önce)
Bu urunu kullanan var mi 170 tl ama 88 servis ile fiyat performans gibi duruyor yorumlarda fena degil :)... Mesaja git »
Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadas biraz medya önüne çıkmak isteyen protein tozu öldürüyor diyor her gün cenaze kaldırıyoruz zaten biz salondan... Mesaja git »
Whey Protein 2 ürün arasında kaldım. başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Ikisi de tartışılır firma indirimdeyken bende almayı düşündüm scitec biraz araştırdım herkes birşey diyor bunlar yerine optimum al 20 tl fark var arad... Mesaja git »
SPOR SAÇ DÖKÜLMESİNİ ARTTIRIR MI? SAÇ VS KAS :) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Spor ile alakası olduğunu düşünmüyorum supplement kullanıyorsan bunla alakalı olabilir karnitin kullandığım dönem aşırı dökülme olmuştu bendede bırakt... Mesaja git »
Soyadımın saçmalığı hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Daha garip soyadlarda var senin soyadın normal bence arkadaşında dediği gibi laf atmaya çalışana sen daha güzel laf atarsın :)... Mesaja git »
Ayakkabı piyasasi nereye kadar gidecek çok merak ediyorum zaten 300 400 500 çıkdıkça çıkıyor her sene... Mesaja git »
Bench press de sakantlandım sanırım :( başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Başlamanı önermem en azından 1 hafta bekle çalıştırma o bölgeyi daha kötü olmasın sonra... Mesaja git »
Arkadaşları

Independent16
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS3, PS4
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141