Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ihsanturkk
Gerçek Adihsan turk
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VoWiFi Nedir? Vodafone'a iPhone VoWiFi (WiFi ile Arama) Desteği Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam android ios fark etmiyor yeni yüksek performanslı telefonlarda var... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Sanırım hep birlikte Vodafone'a şikayette bulunursak çözümü olabilir belki bir kişiyi çok takmazlar ama 10 kişi şikayet ederse takarlar... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Vodafone bulunduğum yerde (antalya) 3g de 4g de full yaklaşık 18 mb veriyor ama ping güzel Türk telekom 3g full 4g 2 çubuk çekiyor (4 çubuk gösyeriy... Mesaja git »
Vodafone 4.5G düşük hız başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Vodafone bulunduğum yerde (antalya) 3g de 4g de full yaklaşık 18 mb veriyor ama ping güzel Türk telekom 3g full 4g 2 çubuk çekiyor (4 çubuk gösyeriy... Mesaja git »
Vodafone'da şebeke nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Benim pek bilgim yok ama ben 32 tl 1000 dk 1000 sms 5 gb internet aynı tarifeyi kullananlarla sınırsız olan esnaf paketini kullanıyorum esnaf m paketi... Mesaja git »
Vodafone'da şebeke nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Şahsen kendi gözlemim sizi çekme yönünden mağdur etmez ancak interneti biraz yavaş türk telekom veya tüekcell 4g sini kullandıysanız (şehir içlerinde)... Mesaja git »
Soruyu Bilene Ödül başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Köprü... Mesaja git »
Vodafone Hediye İnternet-Dakika-Sms konusunu başlattı (20 gün önce)
Arkadaşlar merhaba ben bugün Vodafone'a geçiş yaptım. Hem bana hemde Vodafone'a geçmeyi düşünen yeni arkadaşlar yardımcı olup kazanacağımız kazanabile... Mesaja git »
Esnaf Tarifesi +1 GB Hakkında konusunu başlattı (23 gün önce)
Arkadaşlar ben Vodafone esnaf tarifesine geçicemde sitelerine bugün girdim (1-2 saat önce) üstelik şimdi +1 GB hediye yazıyor bu konuda bilgisi olan v... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Peki bu bataryaları samsung garanti kapsamında değiştirir mi sizce? Ve bir soru daha ekran değişimi olunca telefonun su geçirmezliği gider mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063