Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ihsanturkk
Gerçek Adihsan turk
Doğum Tarihi2 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone Sürekli Saçmalıyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Vodafone Sürekli Saçmalıyor konusunu başlattı (3 sa. önce)
Vodafone çalışanı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Merhaba arkadaşlar ben esnaf L tarifesi kullanıyorum 31 mayısta taahhütüm doluyor. Voda... Mesaja git »
İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Gerçekten başarılı. sert bir dil kullanılmadan yapılmış ancak bence sert bir dil kullanılan bir şarkı daha lazım... Mesaja git »
Cumhurbaşkanlığında Koalisyon başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Açtığın bu konuya yapılacak en saçma yanıt ne olur sorusu sorsalar bu kadar saçma bi mesaj aklıma bile gelmezdi tebrik ederim kardeşim... Mesaja git »
Cumhurbaşkanlığında Koalisyon konusunu başlattı (6 gün önce)
Arkadaşlar bir sorum var 24 haziranda örneğin erdoğan 45 akşener 30 İnce 20.1 aldı 24 haziranda 2. Tura kalıcak ancak akşener ve ince oylarımız birle... Mesaja git »
Arkadaşlar belki bilen birisi vardır diye yazıyorum ben esnaf L tarifesindeydim 31 mayısta taahhütüm bitiyor red 15 tarifesine geçmek istiyorum müşter... Mesaja git »
Ben vodafone esnaf m-L değişen tarifesindeyim 5gb-7gb internet olan 1 ay sonra 12 aylık ilk taahüdüm doluyor red 15 e veya red 10 a geçmek istiyorum k... Mesaja git »
$=4.1147 €=5.0868... Mesaja git »
Ödüllü Anket Sona Erdi ! (Hediyeler Gönderildi.) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Katıldım... Mesaja git »
GSSTORE Yellow Friday indirimi başladı. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dedtek zamanı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109