Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ihsanturkk
Gerçek Adihsan turk
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sokağımda Alt Yapı Yokmuş başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Desenize kendim kablo çekicem... Mesaja git »
Zor bişey değilse çekerim evim tam köşede türk telekom alt yapıyı hemen döşemez gibime geliyo... Mesaja git »
Çok soru sordum kusuruma bakmayın ama kaç gün-hafta-ay sürer acaba... Mesaja git »
Bi ücret ödemem gerekir mi vede ben türk nete başvurmayı düşünüyorum türk telekoma olmam gerekmez değil mi ... Mesaja git »
Sokağımda Alt Yapı Yokmuş konusunu başlattı (4 gün önce)
İyi akşamlar arkadaşlar evimin sokağında alt yapı yokmuş türk nete girdiğim zaman adresimi tt alt yapısı yok tarzında yazı yazıyo. Türk neti aradım du... Mesaja git »
2017 faturasiz hat fiyatlari ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Faturalı hat çıkartsam yeni o ne kadar... Mesaja git »
Operatörümü Değiştirmek İstiyorum (PttCell) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Pttcell zaten avea nın olduğu için çoğu tarifeye geçmeme izin vermiyorlar... Mesaja git »
Operatörümü Değiştirmek İstiyorum (PttCell) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Öyle diyosunuz ama benim gördüğüm türkcell in en ideal paketi 35 tl olanı 750 dk ben 1250 dk yetiremiyorum 3 gb gece 10-sabah 6 arası yani işe yaramaz... Mesaja git »
Ama son fatufamıda her türlü ödöyeceğim yani... Mesaja git »
Bunların farkındayım 2 ay önce kadar 4.5 G hattı türk telekomdan aldım. Ama benim düşüncem bu eksi yönde bi durum. Bizlerle hiç ilgilenilmiycek anca ş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.063