Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gofret2132
Gerçek Ada
Konumİzmir, Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lineage2 Revolution (mobil) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oyun aşırı pay2win.... Mesaja git »
Fallout 4 (2015) [ANA KONU] #GOTY çıktı! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Steam Linki: ______________________________________________ NOT: Oyun çiktigi ve sürekli güncelleme alacagi için ilk mesajdaki bilgiler geçerlil... Mesaja git »
Origin Access | ANA KONU | başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yıllık aldığın için 1 yıl boyunca ücretsiz şekilde bf1 oynayabilirsin... Mesaja git »
Divinity: Original Sin II [ANA KONU] ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Oyun çok sağlam ingilizce gerektiriyor keşke bir yama çalışması olsa... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hangi çöp beklerden bahsediyoruz... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 %100 Türkçe yama başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir iş çıkarmışsınız ben tamamen çevrildiğinde oynaycağım ama yama için teşekkürler :))... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Katalan radyosu frac1 barcelonanın arda turanı 2 seneliğine kiralık olarak galatasaraya vereceğini açıkladı.... Mesaja git »
Battlerite için 3 Key Veriyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende bir tane alabilirim :)... Mesaja git »
Muhteşem 3'lü Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yalnız pazartesi başvuruyu yaptığım zaman limitsiz paketlerde 100 , 50 ve 25 mbps seçeneği vardı. Bütün limitsiz paketleri kaldırıp kotalı paket hali... Mesaja git »
Muhteşem 3'lü Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Nasıl dostum 50 mbps aldım ben pazartesi günü hatta süperonline sitesinde 50 mbps 100 gb akk olarak gözüküyor. Yarın bağlarlar heralde artık... Mesaja git »
Arkadaşları

Victor Gaming Machine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.076