Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gofret2132
Gerçek Ada
Konumİzmir, Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 34 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hat Değerleri Normal mi? başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Merhaba konuya direk girdim ama bende adsl kullanıyorum bu hat değerleriyle vdsl almam mümkünmü ... Mesaja git »
CS:GO e-posta onayı (YARDIM) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
steamda sorun var galiba bende silah skini satmaya çalıştım hala e-posta onayı gelmedi... Mesaja git »
Süperonline Fiber ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
oturduğum apartmanda 6 daire var ve bulunduğum mühitte apartmanlar hep bu şekilde ve fiber döşenmiş çoğuna..... Mesaja git »
Yok hocam benim daha yeni haberim oldu daha önce kontrol ettirdiğimde fiber altyapınız yok diyorlardı. bugün aradılar 1 ay içinde felan belli olur ded... Mesaja git »
müşteri hizmetlerini aradım fiber gelsin diye bir başvuruda bulundum arıcaklarmış tekrar umarım gelir..... Mesaja git »
Süperonline Fiber ? konusunu başlattı (5 gün önce)
Merhaba arkadaşlar ben neredeyse 1.5 yıldır süperonline adsl kullanıyorum 2 3 gün önce mahallede fiber olduğunu söyledi ve internetten kontrol ettim d... Mesaja git »
Kong: Skull Island (10 Mart 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Filmde senaryo adına birşey yok. Ayrıca Samuel L. Jackson'nın bu boyuttaki bir varlığa kafa tutmasıda ayrı bir ironi.... Mesaja git »
Project Scorpio'nun Teknik Özellikleri Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kardeş sende kime ne anlatıyorsun ya ... Mesaja git »
Destiny 2 Resmi Olarak Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Umarım PC'ye çıkar.... Mesaja git »
Hattımın Alabildiği Max. Hızı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yukarı Bağlantı durumu: Showtime Yukarı akım hattı hızı (kbit/s): 799 Aşağı akım hattı hızı (kbit/s): 16380 Maksimum yukarı akım hızı (kbit/s):... Mesaja git »
Arkadaşları

Victor Gaming Machine
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.093