Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenan9593
Gerçek Adkenan yılmaz
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İlk oyun gibi Modern Warfare 2'nin yeniden yapılacağı haberler vardı. Single olarak bu oyunu ekleseler yeter zaten.... Mesaja git »
Usb den bağlayıp direkt gamepad olarak görüyor. Mame veya Street Fighter 5'te menüden tuşları atıyorsun... Mesaja git »
1 ay kadar önce Banggood sitesinden toplu arcade stick siparişi verdim. Parçalar 15 gün gibi geldi ve birleştirdim. Ancak koldan memnun kalmadım. Bu s... Mesaja git »
Arcade stick malzemeleri siparişi vereceğim. Sizce ücretsiz hangi yöntemi seçmeliyim?... Mesaja git »
Sega Mega Drive Classics PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sanırım sadece Sega'nın kendi yaptığı birinci parti oyunları koymuşlar. Mortal kombat, Street Fighter gibi oyunlar için telif hakkı doğabilir.... Mesaja git »
Tomb Raider 1, 2 ve 3 Remaster Steam'e Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zamanında pc ve konsol olmadığından oynayamamıştım. 2 yıl önce 1-6 oyun arasındaki tüm oyunları sırayla bitirmiştim. Takıldığım yerlerde Youtube oynan... Mesaja git »
Amma kasmışsın oyun pc ye de çıkacak diye. Zamanında Xbox ve Nintendo'ya da çıkmış bir oyundu zaten.... Mesaja git »
R7 1800X İşlemci Driver var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1500x işlemcim var. Güç seçeneğini amd ryzen balanced yapınca, işlemci hızı 3 ghz altına düşmemeye başladı. Boştayken bile yüksek devirde çalıştı. De... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arcade stick ve Arcade panel olmak üzere iki ürün sipariş vermek istiyorum. Her biri 22 euro dan düşuk ancak toplamı 22 euro' yu geçiyor. Bu durumda G... Mesaja git »
Ucuz Yollu Arcade Stick başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
250 lira verip bunu almak daha iyi olur sanırım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094