Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenan9593
Gerçek Adkenan yılmaz
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mayıs ayında 310 liraya aldığım bu ramdan bir tane daha almalıyım. 8 gb oyunlar için sınırda. Hepsiburda satıcılı bu ram bakalım ne kadar indirim gör... Mesaja git »
Valencia C.F Derneği | Hafta:2 Puan:2 | Valencia 3-3 La Coruna başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Valencia'nın 9 şampiyonluğu yazılmış ancak gerçekte 6 kere şampiyonluğu var. 1936 yılında Athletic Bilbao, 1938 yılında iç savaş nedeniyle oynanmamış... Mesaja git »
Bedava Antivirüs Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
AVG Internet Security 2018 Yukarıdaki adresten üye olup indirenler 1 yıl boyunca ücretsiz kullanabilirler... Mesaja git »
Oyungezer, Teknoseyir ve diğer YouTube kanallarında ilk oyundan daha iyi olduğu söyleniyordu. Canını sıkan şeyin oyun değil de pc ye de çıkacak olmas... Mesaja git »
Michel Ancel Rayman 4'ü Yapmak İstiyor başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 ve 3 gibi 3 boyutlu gelsin. 2 boyutlu Rayman oyunlarını beğenmemiştim.... Mesaja git »
Injustice 2 PC'ye Gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Street Fighter, Mortal Kombat ve Tekken pc de varken, çıksada olur çıkmasa da... Mesaja git »
Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | Dortmund 1-2 Tottenham başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benim bildiğim sadece Sibirya kaplanları aslandan iri ve güçlüdürler. Diğer bölgelerdeki Hindistan, Sumatra vs kaplanları küçüktürler.... Mesaja git »
Kaspersky Free Antivirus 18.0.0.405 Final Türkçe (09.09.17) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu sürümde güvenlik duvarı var mı? Yoksa Trend Micro gibi Windows güvenlik duvarını mı kullanıyor?... Mesaja git »
1050Tİ Anti Aliasing Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
2 ay önceye kadar 650-700 lira aralığında 1050ti'ler satılmaktaydı. Kartı 2 aydır kullanıyorum. FXAA her oyunda açabilirsin ancak MSAA için yetersiz k... Mesaja git »
Mining'iniz batsın arkadaş! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mayıs ayının 15'i gibi Vatan'dan sistem toplamıştım. 666 liraya Asus 1050 ti modelini seçmiştim. Şimdi kartın fiyatı 1000 lirayı geçmiş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090