Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenan9593
Gerçek Adkenan yılmaz
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Injustice 2 PC'ye Gelebilir başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Street Fighter, Mortal Kombat ve Tekken pc de varken, çıksada olur çıkmasa da... Mesaja git »
Benim bildiğim sadece Sibirya kaplanları aslandan iri ve güçlüdürler. Diğer bölgelerdeki Hindistan, Sumatra vs kaplanları küçüktürler.... Mesaja git »
Kaspersky Free Antivirus 18.0.0.405 Final Türkçe (09.09.17) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sürümde güvenlik duvarı var mı? Yoksa Trend Micro gibi Windows güvenlik duvarını mı kullanıyor?... Mesaja git »
1050Tİ Anti Aliasing Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 ay önceye kadar 650-700 lira aralığında 1050ti'ler satılmaktaydı. Kartı 2 aydır kullanıyorum. FXAA her oyunda açabilirsin ancak MSAA için yetersiz k... Mesaja git »
Mining'iniz batsın arkadaş! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mayıs ayının 15'i gibi Vatan'dan sistem toplamıştım. 666 liraya Asus 1050 ti modelini seçmiştim. Şimdi kartın fiyatı 1000 lirayı geçmiş... Mesaja git »
Mamunda ya gelmişti. Şimdi baktım kaldırmışlar. Herhalde sorunlu... Mesaja git »
Msi B350M Gaming Pro mu? Asus Prime B350-Plus mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir aydır Msi b350m gaming pro modelini kullanıyorum. 1500x ve Corsair 2666 mhz ram ile sorunsuz çalışıyor. 3 yıllık garanti, 4 slot ram ve fazlad... Mesaja git »
DİGİTURK YENİ PAKET SİSTEMİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Geçen yıldan beri Giriş+ Belgesel +Sporsever+ HD için 39 lira ödüyordum. Şimdi benim paketlerim 25 liralık Aile paketi kapsamına girmiş. Online işle... Mesaja git »
Hangi 1050 Ti'yi almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3 hafta önce bu modeli aldım. Oldukça memnunum. Hem ucuz hem de sessiz. Oyunda değilken fanları dönmüyor bile. Technopat İncelemesi [DHTUBE=https... Mesaja git »
GTA V, Mafia III ve NBA 2K17 Satış Miktarı Açıklandı başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sanmıyorum. Gta, konsolda satacağı kadar zaten sattı. Steam de satışlarda genelde ilk 10 içinde. Şu anki satışlarında bile (haftalık ya da aylık) p... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141