Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kenan9593
Gerçek Adkenan yılmaz
KonumKocaeli,Gölcük
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
60 terebayt yazma ömrü varmış. 240 gb ssd için düşük. 140 tb yazma garantisi olan Adata siparişi vermek daha mantıklı... Mesaja git »
Adata 240GB SU650 3D NAND 2.5" Sata 3.0 Ssd Disk 248,90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İnternetten araştırdım ve 140 Terabyte yazma garantisi veriyor. Diğer ucuz James Donkey 108 Tb, pahalı Samsung evo 850, 75 Tb ve yeni çıkan 860 evo i... Mesaja git »
Ben de yeni gördüm. Sitesinde yazmışlar. Önceden yoktu. Teşekkürler... Mesaja git »
Tekrar stoklara girmiş. Stok bittiğinde 449 lira olacakmış. Yalnız o fiyata zor satarlar. 450 liraya 860 evo varken. İncehesap'ta Ssd nin 108 TB... Mesaja git »
Samsung MZ-V7E250BW 970 EVO 250GB bu ürün nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Samsung 860 Sata 3 Ssd ile 970 m,2 arasında, günlük kullanımda fark olur mu? İnternet,oyun vs yapılacak. Ağır işlem gerektiren programlar uygulamalar... Mesaja git »
Ayın 15'i gibi Samsung 860 evo almayı düşünüyordum. Teknobiyotik de 420 liraya satılıyor ve 150 TB yazma garantisi var. Bu ürünün 240 gb lık versiyon... Mesaja git »
860 evo ya göre, bu ürünün fiyatı çok iyi. Ancak sitesinde yazma ömrünü belirtmemişler.... Mesaja git »
İlk oyun gibi Modern Warfare 2'nin yeniden yapılacağı haberler vardı. Single olarak bu oyunu ekleseler yeter zaten.... Mesaja git »
Usb den bağlayıp direkt gamepad olarak görüyor. Mame veya Street Fighter 5'te menüden tuşları atıyorsun... Mesaja git »
1 ay kadar önce Banggood sitesinden toplu arcade stick siparişi verdim. Parçalar 15 gün gibi geldi ve birleştirdim. Ancak koldan memnun kalmadım. Bu s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
2e590d7093da1908db8d30feef24cf635.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141