Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tuna152
Gerçek AdTunahan Ogul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yurtdışı çıkışları pert (ttnet saçmalığı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Kocaelindeki arkadaşlar eğer ildeki farkli kişilerdede aynı sorun varsa bunun nedeni santral kapasitesinin yetmemesidir aynı sorunu farkli bir ilin da... Mesaja git »
Hat değerleri iyileştirme ve hız artırma başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hat 8 mbiti rahat alır ve 10 mbit ise denenebilir.Müşteri hizmetlerine hattın desteklediğini söyleyip hattı 8 mbite aldırın en az.... Mesaja git »
Oyunlarda Lag sıkıntısı çekiyorsanız bakın başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende kahramanmaraşın ilçesindeyim önceleri ttnet kullanıyordum şuan dsmart kullanıyorum ve superonline omurgası üzerinden çıkış sağlıyorum bu durumda... Mesaja git »
D-Smart Net (SuperOnline Altyapısı) Kullananlar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar dsmart adsl kullanıyorum ama hat superonline çıkışları üzerinden gidiyor ve başka bir şehrin turkcell sunucusuna 20 ping almama ve diğer is... Mesaja git »
İSS tavsıye ve TTNET te kı aksam yogunluk sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Müşteri hizmetleri ni ara eğer birşey çıkmazsa hemen btk ya yazabilirsin.Yalniz snr nin o kadar düşmesi modem hatası değilse kablolardan kaynaklanabil... Mesaja git »
İSS tavsıye ve TTNET te kı aksam yogunluk sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İnanın aynı şeyleri bende düşünmüştüm Ancak böyle bir durum mümkün değil diye düşünüyorum.Eğer santral kaynaklı bir sorun varsa herkes yaşar o sıkınt... Mesaja git »
Kendimden örnek vereyim; Türk telekomda iken yaşadığım sorun santral kaynakliydi özetle sorun santral kapasitesinin kullanıcı yoğunluğunu kaldirmamasi... Mesaja git »
Türk telekom abonelerine erken bakıp seni geciktirme gibi bir olay yok ben dsmarttayım ve 2-3 kez telekom ekibi kontrole geldi yani sorunu sürekli bil... Mesaja git »
Tv ve internet pakedi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dsmart a bakabilirsin... Mesaja git »
Sorununuz yüksek ihtimalle santral kapasitesinin kullanıcı yoğunluğunu karşılamamasındandır.Aynı sorunu uzun bir süre bende yaşadım ama çok şikayet et... Mesaja git »
Arkadaşları

namunsan

Srcn81

Mr.Walter White

half life 3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094