Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tuna152
Gerçek AdTunahan Ogul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Öyle birşey söylemedim saçmalamışsınız.Ancak ülkedeki tüm haksızlıkların çözümü için şeriat tek çare.Birde tecavüz olduğunda insanlar katledildiğinde ... Mesaja git »
Dondurma yiyen çocuklara karışan cübbeliler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
O gün geldiğinde kutuplara kaçmak isteyeceksin ama bu sebepsiz kaçışın anlamı olmayacak.... Mesaja git »
Google Play indirme sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben dsmartım ancak sol üzerinden çıkış sağlıyorum ve bugün google playden indirirken sorun oldu ancak youtube da filan sorun yoktu işin garip yanı bab... Mesaja git »
TTNET 200KB İNDİRME 0.1 UPLOAD 1 Haftadır. -ÇÖZÜLDÜ- başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Önemli değil.Önceki mesajda da belirttiğim gibi sizin kablolarinizda bir sorun yok muhtemelen kazı çalışmalarından etkileniyor ve şuan 4 mbite çıktığı... Mesaja git »
TTNET 200KB İNDİRME 0.1 UPLOAD 1 Haftadır. -ÇÖZÜLDÜ- başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Rica ederim... Mesaja git »
Sorun kazı çalışmaları başladıktan sonra olduysa sizden kaynaklı değildir çünkü öncesinde normaldi demi.Ekipleri geldiğinde sorun kendilerinin hattind... Mesaja git »
TTNET 200KB İNDİRME 0.1 UPLOAD 1 Haftadır. -ÇÖZÜLDÜ- başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hat değerleri sorunlu kablolara bakılması gerek.Teknik ekip isteyin bikez daha onlar halleder geldiğinde.... Mesaja git »
Evet arkadaşlar konuyu açtığım zamanlarda demiştim ileride bu sorunu yaşayanları göreceğiz diye ve şuan forumda fazlaca açılmaya başlandı böyle konula... Mesaja git »
TTNET hız ve ping sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Eğer toplu şekilde imza toplayabilirseniz bir dilekçe hazırlayıp imzalarıda attırıp bağlı bulunduğunuz türktelekom müdürlüüne dilekçe ile başvurun ve ... Mesaja git »
Türk Telekom Hız kısıtlaması(8 AY SONRA SORUN ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Evet arkadaşlar konuya editi yaptım o işlemle sorun giderilmedi ve sorunun santral yoğunluğundan kaynaklandığı söylendi ama ne yoğunluk fena bir şekil... Mesaja git »
Arkadaşları

namunsan

Srcn81

Mr.Walter White

half life 3
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094