Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spinmaster
Gerçek AdTURGAY KASARCI
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Marka takıntısı cevabına ciddi anlamda katılıyorum. Cihazı 3 aydır kullanıyorum ve hakikaten aynı fikirdeyim, daha ne bekliyorsunuz? Telefonlar artık... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim de gül kurusu kapağım elime ulaştı. Gerçekten son derece şık ve kaliteli. Telefona ayrı bir hava kattı, cihazla birlikte gelenle birlikte değişi... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu sabah telefona güncelleme geldi. İçerik olarak Android güvenlik güncellemesi görünüyor. Yükleyen oldu mu?... Mesaja git »
Bilgi veren arkadaşımıza ben de teşekkür ediyorum. 1 tane gül kurusu da ben kaptım.... Mesaja git »
Zidoo X9 & X1 & X6 Pro Android TV Box Kullanıcılar Kulübü ® başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bildiğim kadarı ile arsey bu cihazın genel distribütörü... Oradan satın alabilirsiniz.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir arkadaşımızda vardı fakat geç kaldığım için kaçırdım. Moto Jbl soundboost arıyorum arkadaşlar. Elinde olan ulaşırsa memnun olurum. Teşekkürler.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Güncellemeyi kuran ve inceleyen oldu mu arkadaşlar? Çok bir fark olacağını sanmıyorum aslında ne de olsa güvenlik güncellemesi sadece...... Mesaja git »
Bilgi rica ediyorum, Moto Z Force sadece Abd veya yurtdışı hangi ülkeyse artık, orada kullanılabilecek bir cihaz değil miydi? Ya da başka bir cihaz... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Mod kullanımı belirttiğiniz gibi tercihe bağlı. Projeksiyon modunu ben de alma konusunda kararsızım ama jbl soundboost modu kesinlikle alacağım. B... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Genel hatlarıyla baktığımda ben de cihazdan çok memnunum. Diğer arkadaşların da belirttiği gibi cihaz hız olarak çok iyi. Şarj biraz kişisel bir duru... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1997 Honda Prelude 2.2 BB8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.359