Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spinmaster
Gerçek AdTURGAY KASARCI
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
8 aydır telefonu kullanıyorum. En ufak bir sorun yaşamadım, ne bir takılma, donma, ne de herhangi sistemsel bir sorun. Tıkır tıkır çalışıyordu ve son ... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Cihazı dün servise bıraktığımı iletmiştim. Bugün takip numarası ile kontrol ettiğimde cihaz tamire alındı ve yedek parça bekliyor olarak görünüyor. Ba... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler, Biraz derin arama sonucunda kutuya ve faturaya ulaştım. Cihazı bugün öğlen saatlerinde teleservis'e bıraktım. 7 gün içinde yanıt gelir d... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler, Maalesef kötü bir durum daha oluştu. Telefonun kutusunu, dolayısı ile faturasını bulamıyorum. Hangi servise gideceğim, onu da bilmiyorum... Mesaja git »
Maalesef boot menüsü çıkmıyor. Telefon hiçbir şekilde açılmıyor.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Dün akşam cihazım kapandı ve bir daha da açılmadı. Bir anda önce masaüstü fotoğrafı gitti, sonra kendi kendine whatsapp iletileri... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Az satıp satmadığı konusunda bilgim yok maalesef. Herkes memnun ve hatası yok gibi bir iddiam da olamaz. Şarj ve ekran süresi gibi durumlar beni ilgil... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Moto Z almayı düşünenler, karar verme aşamasında zorlananlar için ben de kendi fikrimi belirtmek isterim; Cihazı yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. En uf... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satılmıştır arkadaşlar...... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Bir heves aldığım Jbl soundboost'u kullanmadığım için satmaya karar verdim. Malum sitede de ilanı mevcuttur. Sadece bir kez denem... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1997 Honda Prelude 2.2 BB8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094