Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spinmaster
Gerçek AdTURGAY KASARCI
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Ayarlar-Pil içinde sadece pil durumunu gösteren bir yüzde var. Başka bir bilgi görünmüyor. Neyi eksik yapıyorum?... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Ekran süresine nereden bakılıyor? Sadece kullanıcıyım, teknik olarak çok bilgim yok. 1 günde şarjı biten telefonun ekran süresi ne kadar önemli onu da... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Moto Z ile ilgili tek şikayet son dönemlerde bazı kullanıcıların yaşadığı pil problemi. İkinci cihazımı kullanıyorum ve pille ilgili en ufak bir sorun... Mesaja git »
Bahsedilen alt yazı sorununu ben de yaşamadım. Yalnız burada benim uyguladığım yöntemden dolayı da olabilir. Filmleri hdd üzerinden izliyorum. Altyazı... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Dış kapı kollarının içinde sensör kapakları var ama aktif değiller sanırım. Siz sorunu çözdünüz mü yani sistem çalışıyor mu? Ben iyice araştırdım ama ... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben de araştırdım ve aynı sonuca ulaştım. Enteresan bir şekilde bu modelde sadece anahtarla çalıştırma var. Anahtarı tak, kontağa bas. Saçma olmuş bir... Mesaja git »
RENAULT MEGANE III - [Ana Konu ve Kullananlar Kulübü] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, 2011 model 2011 Aralık trafiğe çıkışlı Megane 3 coupe impressor modelini satın aldım. Araç henüz 64.000 km de ve bakımlı bir araç... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Cihazın faturası sizde mi? Eğer öyle ise böyle birşeyi asla yapamazlar. Ben de cihazımı ikinci el almıştım. Faturası bendeydi. Cihazı teleservis'e b... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Sonucun sizin açınızdan olumlu olarak sonlanmasına sevindim. Bu fiyatta bu donanımda daha iyi bir telefon olduğunu düşünmediğim için tekrar Moto Z alm... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu konuyu dert etmeyin. İade değişim belgesi elinize geldiği anda hepsiburada ile iletişime geçin. Onlar sizden belgeyi talep edecekler. Siz de verdi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1997 Honda Prelude 2.2 BB8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109