Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spinmaster
Gerçek AdTURGAY KASARCI
MeslekSigorta acentesi
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
B134 güncellemesi bana hala gelmedi. Hattım vodafone ve önceki güncellemeyi bekletmeden yükledim. Yapmam gereken birşey mi var?... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hattım Vodafone... Benim cihazımda da son değişiklik B133 olarak görünüyor. Cihaza gelen bir güncelleme görmedim.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Siz de kılıfın fotoğraflarını paylaşır mısınız, tercih etme anlamında çok faydası olacaktır.... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cihazın kilit ekranında her defasında farklı bir duvar kağıdı oluyor ve bu özellik çok hoşuma gidiyor. Peki bu fotoğrafları nereden alıyor? Bazı fotoğ... Mesaja git »
HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Üstadım incikle boncukla uğraşmıyorum. Burası bir kullanıcı kulübü ve ben sayfaların tamamını okudum. Gözümden kaçmışta olabilir tabii. Cihazı kulland... Mesaja git »
Eğer hatalı birşey yapmadıysam, bu telefon parmak izi ile ya da desen ile açılıyor. Sağ tarafta bulunan tuşa basarak desen ile açılmasını istiyorsanız... Mesaja git »
Telefonun kalitesinden çok memnunum. Son kullanıcı olarak fazla beklentim yok. Ekran süreleri, fotoğraf kalitesi, işlemci markası vesaire gibi ayrıntı... Mesaja git »
Yanıtınız için teşekkür ederim. Teknik olarak çok bilgiye sahip olmadığım için aynı android yazılımlarında başka bir cihazda yaşamadığım bir durumu bu... Mesaja git »
Bu sorunumla ilgili bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar? Telefonu dün aldım ve hala öğreneceğim çok şey var belki ama mail trafiği çok önemli. Do... Mesaja git »
Cihazda bir fotoğrafı veya dökümanı açtığım zaman paylaş seçeneğini kullanarak mail atmak istiyorum. 3 ayrı mail adresim tanımlı olmasına rağmen sadec... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1997 Honda Prelude 2.2 BB8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094