Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
spinmaster
Gerçek AdTURGAY KASARCI
Konumİstanbul,Ümraniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Benim için yanıt basit. Moto Z Kullanınca bence siz de aynı düşüncede olacaksınız.... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Anker'ın ürünlerini kullanabilirsiniz. Çok kaliteli... Usb kablolarını, araç içi şarj aletini kullanıyorum son derece memnunum. Sadece araç içi şarj a... Mesaja git »
Sizin belirttiğiniz siteyi gördüm ve inceliyorum fakat asıl yanıt almak istediğim mesaj bu siteyle ilgiliydi... Site ülkede yasaklı sanırım...... Mesaja git »
Şu an ofisteyim ve bu siteyi açmak için vpn gerekiyor sanırım. Evde deneyeceğim. Bir sorum olacak; bu sitenin indirme linkleri nasıl? Sadece eşek kull... Mesaja git »
Yanıt veriyorsunuz, vaktinizi alıyorum. Öncelikle bunun için bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bu davetiyeyi nereden bulabilirim? Kimlere danışmam ... Mesaja git »
Çok kullanamayacak olsam da bazı arşivlik filmler için kullanabilirim aslında. Mesela Matrix serisini veya Lord of the Rings serisini bu sitelerden ar... Mesaja git »
Peki siz bunları nereden, hangi siteden, hangi yolla indiriyorsunuz? Boyutları ne kadar oluyor? Fiber olmayan bir bölgede oturuyorum, bana çok uygun g... Mesaja git »
Evde laptop neredeyse 365 gün aktif olarak çalışıyor. Eşek hariç hiçbir platformu kullanmıyorum, zaten bilmiyorum. Remux nedir mesela? Son kullanıcı o... Mesaja git »
Görüntü olarak tatmin olacağımı en azından beni tatmin edeceğini düşünüyorum. 7-8 yıllık bir cihaz olan Dark Media'dan geçiş yapacağım için görüntü ka... Mesaja git »
Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Rica ederim, Yalnız ilk mesajınızda telefondan memnun musunuz diye sorduğunuz için kendi adıma cevap verdim. Moto Z Play'den memnun musunuz sorusunu d... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
1997 Honda Prelude 2.2 BB8

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.082