Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Deli_Yaban
Gerçek AdDeli Yaban
Doğum Tarihi1 Ocak 1914
MeslekNormancı
İlgi AlanlarıNorman
KonumManisa, Saruhanlı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ağustos 2014
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Krypton MuOnline Season6 Episode3 Custom BETA başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Server tekrar açılmıştır. BETA server olarak bir süre bu şekilde devam edecek. Oyun içerisindeki düzenlemeler bittikten sonra açılış tarihi belirlenip... Mesaja git »
FARKLI İP SERVERE GİREMİYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
main editorden ipnin basina http koymadan yaz ip: 12.34.57.8 gibi... Mesaja git »
Jdjdjd başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
jjll? gkglgkglf... Mesaja git »
sagemcomlarin arayuzleri daha farkli daha guzel(bence harika arayuzu var) kanal gecisleri daha hizli 9504 e gore. ayrica 2 ekran ozelligi var bi yayin... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
evet ettim ayrica sagem le devam edersem 6 ay 7.5 kalan 6 ay 15₺ dedi hd ile degistirmesini soyledim bende... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
olaylari şöyle; 10 ay boyunca 13.5? kalan 2 ay 27.5? 6 ay film hediye 1 yil boyunca mini spor paketi hafta ici superlig hafta sonlari sampiyon ol... Mesaja git »
yarin yine bi pazarligini yapayim ellemeyin kutuyu vs derim yapsinlar bi guzellik ama verdikleri teklif gayet uygun.... Mesaja git »
banada ayni teklifi verdiler yarin arayin dedim aricaklar. kabul etcem buyuk ihtimal. ayrica bende sagemcom plus kutu var hd kutuyla degistirelim ded... Mesaja git »
izlersin hic bi sorun cikmaz ayrica n11 kampanyasinda 1068 liradan 101 lira aninda indirim yapiyo bu da aylik 80 lira gibi bi fiyata geliyo yeni ... Mesaja git »
DespinaMu Online Season 3 Episode 1 + Custom başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bazı sebeplerden dolayı bu serveri ve kryptonmu yu süresiz bi şekilde kapatma kararı aldım. ileri bir tarihte tekrar acarsam haber veririm. o zamana k... Mesaja git »
Arkadaşları

l CayLaK l

ByCeLLaT

Siyah Nur

Tiglat Pileser

L.Croft

Qui-Gon Jinn

The Balance

La Haine

İyiAdam.

ersanpars

DoğuştanNinja

TeknolojiyeAtarlananAdam

mustafa2134719

Sinekli Bakkal

-toraman-
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ben yaban kaba vahşi, kimi zaman küfürbaz dağlarda yaşayan doğa adamıyım ben. normancıyım

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094