Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SonS_oF_Liberty
Gerçek Ad 
İlgi Alanlarıbilgisayar-internet-tasavvuf
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2002
2. el mesaj sayısı: 229
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Postam 2 günde İngiltereden geliyor. 18 günde Pimden çıkmıyor. Telefonlara bakan yok. Ne biçim bi sistemleri varmış her 3 ayda bir bozuluyor arıza çık... Mesaja git »
iPhone 8'in Türkiye'de Vergilerle Birlikte Fiyatı ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Donanımhaber Serverlarının Yavaşlığı konusunu başlattı (2 ay önce)
Ne zaman foruma girmeye çalışsam inanılmaz derecede yavaş. Benim internet hızında bir sıkıntı olabilir diye hem cep telefonundan hemde laptoptan deniy... Mesaja git »
SATILIK Oris Divers GMT konusunu başlattı (3 ay önce)
22.06.2015 tarihinde almış olduğum Oris Diver Gmt saatim yeni bir saate bütçe oluşturması için satılıktır. Çok temiz kullanılmış olup kondisyonu yükse... Mesaja git »
Oris Divers GMT konusunu başlattı (3 ay önce)
22.06.2015 tarihinde almış olduğum Oris Diver Gmt saatim yeni bir saate bütçe oluşturması için satılıktır. Çok temiz kullanılmış olup kondisyonu yükse... Mesaja git »
İPHONE 5 BEYAZ TERTEMİZZZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Fiyat nedir?... Mesaja git »
Son dakika: Çin'den ABD'ye savaş tehdidi! başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
rusya avrupa çin amerika gibi devletler birbirleriyle it dalaşı yapıyormuş gibi görünürken aslında danışıklı dövüş yapan ve zenginleri halkı ve dünyay... Mesaja git »
Çok utangacım beyler. Amsterdam da bile açılamadım başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bana anlattıkların pek inandırıcı gelmedi. csb olma ihtimali yüksek.... Mesaja git »
Bindik bir alameteee başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sonuç ?... Mesaja git »
İSTABULDA OTURANLAR KUŞTEPE NASIL BİR SEMT başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Kemal Sunal'ın basrolunu oynadigi Gerzek Şaban filminin cekildigi mahalledir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Kami-sama

e00017

EuroAsia

bocekgrafik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam:
Hakkında
6E60DA53DC1A4A4AA0811A7E8BC0A50D.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109