Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Chosen312
Gerçek Adismail köksal
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yok hocam telefonda oyun felan oynamam yeterli olur galiba ilk android deneyimi olucak bakalım.... Mesaja git »
Hocam izlediğim videolarda telefon yeterli derecede hızlı geldi bana.Diğer bi konu arkada çok fazla uygulama açmam genelde sosyal medya uygulamaları w... Mesaja git »
Arkadaşlar bende s8 ile aranıza katıtılcam telefon şuan yurtdışında gelicek yakında.İphone 5 ios 7 den geçiyorum galaxy s8 telefona.Merak ettiğim bi k... Mesaja git »
Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam ulaşım konusunda sıkıntıntınız olmasın saat en geç 10 da cıkarsınız belki oda bir gün o saatte otobüs var istediğiniz yere.Hocam ben hazırlık ok... Mesaja git »
Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam bilgisayar müh. nin hocaları hakkında pek bilgim yok.Bizim bölümde gayet de proflar derslere giriyor hatta yoklama bile alıyorlar gelmezsen bıra... Mesaja git »
Hocam o iş şöyle oluyor ilk 10 a girmen lasım bizim bölüm birincisi benim arkadaşım her sene 1. oluyor ama 1.öğretime geçmek istemiyor onun yerine 2.ö... Mesaja git »
Hocam istanbula yakın olduğunu söylüyebilirim otobüs ile 1 saat 15 dk da kadıköy haremde olursun.Teknokente hiç gitmediğim için bi bilgim yok konuda 3... Mesaja git »
CLİO SYMBOL GRUBU başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam merhaba benim araç symbol 2007.Bu araç için uygun teyp araştırıyorum.Orjinal teypin açma kapama tuşu çalışmıyor.50-100 tl arası araç il uygun te... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam iphone 5 i güncelleyince bu sefer telefonda mesaj yazarken bile takılıyor ios 7 de uygulamalar 10 saniyede açılıyorsa ios 10 da 35 saniyede açıl... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam haklısınız iphone rahat bi sistem ama iphonu güncelleme yapmayınca uygulama desteği kesiliyor.Güncellersem de telefon yavaşlıyor pil daha cok ha... Mesaja git »
Arkadaşları

mrtkan023
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık PS3 Slim 250gb
Alıcı: eyupgucluer
Tarih: 28 Nisan 2017; 11:54:20
Yorum
Hersey icin tskler
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
6.957