Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blacksan
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdMetin Can
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
silinebilir konusunu başlattı (4 yıl önce)
silinebilir... Mesaja git »
%50 Indirimle Otobus bileti Metro Turizm, Kamil koc, Ulusoy başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
evet guzel senaryo ama tutacagını sanmıyorum artık eski sistemler yok baskasının bilgilerini bilseniz dahi cep teline dogrulama kodu gider buda oyle b... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (4 yıl önce)
Silinebilir... Mesaja git »
%50 Indirimle Otobus bileti Metro Turizm, Kamil koc, Ulusoy başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
cevaplandı... Mesaja git »
silinebilir. başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
ucak biletlerini arkadasım vasıtasıyla satıyordum zaten konuyu kaldırdım ödemeler bu iptal olan 3 arkadas var onlarda bu hafta ödemeleri yapıl... Mesaja git »
Cevap: %50 Indirimle Otobus bileti Metro Turizm, Ulusoy, Kamil Koç başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
burası ucak bileti konusumu?... Mesaja git »
Cevap: %50 Indirimle Otobus bileti Metro Turizm, Ulusoy, Kamil Koç başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Kesilen bilet iptal olmaz ekonomik elli cesit tarih verdiniz 10 gundur beklediniz sonra bu tarih bana uymadi parami verin boyle birsey yok arkadasim... Mesaja git »
silinebilir. konusunu başlattı (4 yıl önce)
silinebilir... Mesaja git »
%50 Indirimle Otobus bileti Metro, Ulusoy, Kamil Koç başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
arkadaşlar her dakika bası pc basında olacak halim yok online isem yazarım online değilsem yazamıyorum her insan gibi benimde işlerim var insan halind... Mesaja git »
Merhaba Arkadaşlar %50 ödeyerek istediginiz yerden istediginiz yere metro turizm, ulusoy ve kamil koç la yolculuk yapabiliyorsunuz sadece yurt ... Mesaja git »
Arkadaşları

freeagle

ByKodhan

tabataa

Maestro26

14taner1903

berkcan258
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094