Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zknclk
Gerçek Adzkn clk
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Silinsin. konusunu başlattı (13 sa. önce)
29 Mayıs 2017 11:00-23:59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında gittigidiyor.com üzerinden tek seferde yapacağınız alışve... Mesaja git »
Kızım olacak isim önerileri alayım başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Erva.... Mesaja git »
İki adet 20 TLlik kuponum vardı gittigidiyorda. O yüzden.... Mesaja git »
19 Mayıs kampanyası dahilinden birincisi "cocukmarket" diğer ikisi de "gittigidiyor"dan olmak üzere 3 kez mama siparişi geçtim. Kampanya zaten sadece ... Mesaja git »
+ mahallem uygulamasını indirdim ve yararlanamayacağımı anladım. Zira yaşadığım bölgede mahallem uygulamasına kayıtlı hiçbir üye esnaf yok. Uygulam... Mesaja git »
Mail o şekilde geldi hocam. İlk kez diye bir ibare yoktu. Forumla paylaşmak istedim. Tabiki de bir kez giriş yaptım ama world puanın yatacağı günü vs... Mesaja git »
Arkadaşlar mobile bir giriş çıkış yapmanızı tavsiye ediyorum zira bugün gelen mail şöyle: Sayın ............., Yapı Kredi Mobil'e 31 Mayis 20... Mesaja git »
Saat 24.00'e kadar sadece bilgisayar kategorisinde geçerli olan N11 750/77 TL kupon 15TL... Mesaja git »
cocukmarket.com dan mama alışverişi yapacağım. 15tl world puan veriyor. 19 mayıs kampanyası ile kombo yapıp +5 tlyi de kazanabilir miyim?... Mesaja git »
19 Mayıs kampanyasında internetten yapılan tüm alışverişler dahil mi? Yoksa o da giyim ve gıda ile sınırlı mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

memint

zekibeyy

nazarka

cuneyts65
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Gittigidiyor %5 Kazananlar Kulübü İndirimi
Alıcı: jny20
Tarih: 24 Nisan 2017; 23:24:26
Yorum
Hızlı alışveriş, güvenilir, anlayışlı ve ilgili satıcı. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Referans İlanıdır.
Alıcı: cafercan83
Tarih: 1 Şubat 2017; 1:28:49
Yorum
ıyı bır satıcı
Genel Puan

Ürün: Ücretsiz N11 75/11
Alıcı: haziranyagmuru
Tarih: 31 Ocak 2017; 20:59:05
Yorum
güzel bir alışveriş oldu. güvenilir bir insan alışverişim bitene kadar bekledi. sorunsuz geçti
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.165