Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
antidote
Gerçek AdYasin YILDIZ
Doğum Tarihi13 Mart 1980
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2004
2. el mesaj sayısı: 145
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 11 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
G watch R WiFi desteği alacak, Snapdragon 400 dahili olarak Wifi alıcısı bulunduruyor zaten LG de bu yılın 3. Çeyreğinde bir guncelleme yayınlayıp Wif... Mesaja git »
Türkiyedeki markaların distribütör listesi başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
9 yıl sonra konu hortlamış -rekor bile olabilir- bu mesajı yazdığımı bile unutmuşum :)... Mesaja git »
===> LG G2 TEKNİK KONU <=== başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
recoveryden backup alın romu kurmadan önce beğenmezseniz restore yaparsınız aldığınız backup'ı... Mesaja git »
Bugün dpi ayarlarını değiştirdim normalde g2 480 dpi çözünürlükle geliyor, full hd bir ekran için çok yüksek bir dpi oranı önce 380 sonra 400 dpi dene... Mesaja git »
pil ve performans olarak en iyisi diyebilirim.... Mesaja git »
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2557156 her hafta ayrı bir rom yüklerim denemek için ama bunda takıldım 15 gündür tavsiye ede... Mesaja git »
bilgilendirici bir konu olmuş rom yüklemek isteyenler için faydalı, bu arada rayglobe romunda android 4.3 değil 4.2.2 sürüm var.... Mesaja git »
Lg G2 ram yükseltme başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
ram yükseltemezsiniz, eğer kastettiğiniz dahili hafıza ise sd kart takılamadığı için o da olmaz, sadece otg destekli bir usb veya otg kablo alıp sık s... Mesaja git »
LG G2 SPIGEN KILIF başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
bu tip telefonlarda ekran kırılmalarının çok büyük bölümü yere düştüğünde köşelerden veya kenarlardan aldığı darbeler bu nedenle köşeleri destekleye... Mesaja git »
Sygic mi İgo Primo mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
ikisini de yükleyin, ben öyle yaptım kullanın hangisi daha hoşunuza giderse diğerini kaldırırsınız yada kaldırmayın dursun fazla navigasyon göz çıka... Mesaja git »
Arkadaşları

retchop
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ev

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141