Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ziong
Bir Önceki Kullanıcı AdıMajesticTornado
Gerçek AdGökhan Özsu
Doğum Tarihi9 Temmuz ****
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASTRO A50 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam forumda gezerken gördüm, siz bu kulaklık için şarjı 2 saat gidiyor demişsiniz ve turtlebeach 500p'nin astro a50'den farkı olmadığını söylemişsi... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8135277... Mesaja git »
Doğru ise alabilirim... Mesaja git »
TURKCELL TELEFONDA 200 TL İNDİRİM KODU konusunu başlattı (4 ay önce)
SATILMIŞTIR ....... Mesaja git »
Merhaba bende sony w805c tv var ve ps4 ile kullanıyorum. Açıkçası görüntüsünden baya memnunum. Belki ilerde ps4 pro da alabilirim. Deneyen gören var ... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU | FW4.50 Boost Mode başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak. Özellikle deneyen varsa cevaplarsa sevinirim. Bende şuan 1080p tv var ve ps4 var. İlk önce 4k tv daha sonra... Mesaja git »
Spotify Aile Premium Paket,Artık 14,99 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
5-6 aylık grup arıyorum. Yeri olan pm atabilir.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar ben 4 aydır kucukyalı migros mağazasında part time kasiyerlik yapıyorum. Şuanda burdaki kasiyerlerden biri temmuz ayında çıkacak. E... Mesaja git »
PS3 için olan Beyond Two Souls oyunu satılıktır. - Oyun çiziksiz, temiz, kesinlikle hiçbir sıkıntısı yoktur. - Oyun 2. bölge PAL'dı... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ALINIK GTA 5. 100 lira verebilirim. 2. Bölge haritalı olsun. İstanbul içi elden alabilirim sadece.... Mesaja git »
Arkadaşları

Ata-ozkan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.092