Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ziong
Gerçek AdGökhan Özsu
Doğum Tarihi9 Temmuz ****
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 31
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bu samsungun ekran ayarlarında bir şey olduğunu fark ettim. Çözümü nedir bilmiyorum ama mesela galerideki fotoya girdiğimde özellikle yüzler soluk dur... Mesaja git »
Arkadaşlar bu telefonla youtube'dan video izlerken karanlık sahneleri haddinden fazla karanlık yapıyor mu sizde de? Parlaklığı arttırmama rağmen çok k... Mesaja git »
BANKANIN İNTERNET ŞUBESİ AÇIK KALSA SORUN OLUR MU? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ne gibi sorun yaratırki?... Mesaja git »
BANKANIN İNTERNET ŞUBESİ AÇIK KALSA SORUN OLUR MU? konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhaba arkadaşlar ben yapı kredi bankasındaki tüm kartlarımı kapattırdım ve hesaplarıda internet şubesinden kendim kapattım. Ancak internet şubesini ... Mesaja git »
TURKCELL 5000 SARI KUTU PUANI SATILIK 30 TL konusunu başlattı (13 gün önce)
Turkcell sarı kutudaki 5000 puanımı 30 TL'ye transfer ediyorum. İlgilenen PM lütfen.... Mesaja git »
Arkadaşlar telefonda kamerayı açınca her zaman olmasada bazen telefon bildiğiniz titriyor. Yani sürekli titreşim motorları çalışır halde oluyor. Kamer... Mesaja git »
CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamamdır yardımınız için çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
CEPTETEB kitapyurdu.com da %50 indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam benim teb banka kartımdaki ana hesaba maaş yatıyor. Şimdi ben ana hesabı cepteteb yaparsam maaşın yatmasında bir sıkıntı olmaz değil mi? Yani bi... Mesaja git »
Bende normal banka kartı var. Buna cepteteb hesap açsam internet şubeden ve alışveriş yapsam kampanyadan yararlanabilir miyim?... Mesaja git »
Hat Değerlerini Yorumlatmak İsteyen Gelsin - Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Modulation : ADSL2+ Annex Mode : Annex A/L Line State : up Lan Tx : 19184659 Lan Rx : 9307388 ADSL Tx : 8763590 ADSL Rx : 18344349 CRC Down : 0... Mesaja git »
Arkadaşları

Ata-ozkan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063