Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eternity355
Gerçek AdÖmer Seven
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
190... Mesaja git »
hepsi amerikadan geldi garanti yok hocam ne garantisi ya mekanik değil bişe deği yumuruklamadıktan sonra bırsey olmaz :D... Mesaja git »
sağolun hocam :)... Mesaja git »
Klavye mouse ve mouse pad 3 lüsü satılıktır. Hıcbir sorunları yoktur hepsi tertemizdir. Satılmasının sebebi maymun iştahlı olmam farklı klavye mouse a... Mesaja git »
Ourobors mu Mamba mı Sensei wireles mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
gerçekten hocam bana amerikadan hediye olarak geldi ama suan baktım turkiyede en dusuk 340 tl corsair mouse... Mesaja git »
Ourobors mu Mamba mı Sensei wireles mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
hocam corsair vengance m65 nasıldır bu mousedan fazla iyi değillerse değişrirmiyim... Mesaja git »
Ourobors mu Mamba mı Sensei wireles mi ? konusunu başlattı (3 yıl önce)
Arkadaşlar 3 mouseden birini almaya düşünüyorum genellikle fps oyunları oynuyorum cs go gibi elimde güzel bir mouse var Corsair Vengance M65 ama elim... Mesaja git »
Ürün 1 ay kullanılmıştır. 8200 e kadar ayarlanabilir dpi laser mouse 8 adet ayarlanabilir tuş. Fps oyunları için özel sniper shooter tuşu bulunmaktad... Mesaja git »
Fps Canavarı Corsair Vengeance M65 8200 Dpi OyuncuMouse Takasa Açık başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
180... Mesaja git »
Fps Canavarı Corsair Vengeance M65 8200 Dpi OyuncuMouse Takasa Açık başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
yok hocam sensei ile düşünüyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

metin abi 52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125