Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
basrolbenim
Gerçek Adalpay palabıyık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 25 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
çocuksu surat başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Daha ne istiyorsunuz gerçekten anlamıyorum.Yüzünün küçük görünmesi kadar muazzam nimet azdır.Ileriki yaşlarda çok meyvesini yiyeceksiniz.Şuan da çocuk... Mesaja git »
Enes BATUR izleyen 9 yaşındaki kardeşım. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Kusura bakmayın da böyle saçma bir cevap olamaz.Burda ironi mi yaptınız daha doğrusu yapmaya çalıştınız yoksa mizah mı anlamadım.Evet tabiibki izley... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Her Seçim aynı terane.Ulan pusulasız oyları kabul eden Ysk'nın içinde bütün partileri temsil eden temsilciler var.Türkiye'deki hemen hemen bütün sandı... Mesaja git »
Anayasanın 123.maddesini okumadan oy vermeye gitmeyin! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Kararınız evet veya hayır olabilir, fakat ne olursa olsun anayasanın 123.maddesini okumadan oy vermeye gitmeyin. Aşağıya resmi siteden aldığım ss'... Mesaja git »
Akp lilere bir şey soracağım? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
1-)Avrupa Birliğine gireceğiz dedi elinden geleni yaptı.Bizi yıllardır almayan AB Bosna'yı 6 ayda AB'ye aldı.Verdiği hiçbir sözü tutmadıYani yıllardır... Mesaja git »
neden günde 8 saat çalışmak bu kadar benimsenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Çalışmayan kişi asalaktır.Bağımlı nüfustan bahsetmiyorum.Eğer sen çalışabilecek durumdaysan ve çalışmazsan asalak olursun.Çünkü "asalak" kelimesi ba... Mesaja git »
neden günde 8 saat çalışmak bu kadar benimsenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Benim garipsediğim kısım asalak gibi yaşamayı etrafındakiler nasıl benimsedi.Yani onların üzerindeki parazit,sülük olmanı nasıl kabul ettiler.Bunu ger... Mesaja git »
Zayıflarsam bu tipten adam olur mu? (SS li) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Olur.Güzel çocuksun.... Mesaja git »
Hayvanat bahçesinde bakıcıyım soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Yukarda eskiden maddi zorluklar yaşıyorduk şimdi yok çok şükür yazmışsınız.İyi para olduğundan hayvanlara yemek verebiliyoruz demişsiniz.Peki önceden ... Mesaja git »
Hiç gülceğim yoktu :) Ülkemizin tarih bilgi seviyesi.. başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109