Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
basrolbenim
Bir Önceki Kullanıcı Adıalpayoguz97
Gerçek Adalpay palabıyık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
neden günde 8 saat çalışmak bu kadar benimsenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çalışmayan kişi asalaktır.Bağımlı nüfustan bahsetmiyorum.Eğer sen çalışabilecek durumdaysan ve çalışmazsan asalak olursun.Çünkü "asalak" kelimesi ba... Mesaja git »
neden günde 8 saat çalışmak bu kadar benimsenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim garipsediğim kısım asalak gibi yaşamayı etrafındakiler nasıl benimsedi.Yani onların üzerindeki parazit,sülük olmanı nasıl kabul ettiler.Bunu ger... Mesaja git »
Zayıflarsam bu tipten adam olur mu? (SS li) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Olur.Güzel çocuksun.... Mesaja git »
Hayvanat bahçesinde bakıcıyım soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yukarda eskiden maddi zorluklar yaşıyorduk şimdi yok çok şükür yazmışsınız.İyi para olduğundan hayvanlara yemek verebiliyoruz demişsiniz.Peki önceden ... Mesaja git »
Hiç gülceğim yoktu :) Ülkemizin tarih bilgi seviyesi.. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bimdeki çakma pringleslara para verilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bazı bimlerde kasa yanında nutsbar var.1 lira tadı aynı tadelle gibi kesinlikle tavsiye ediyorum gitmişken al.... Mesaja git »
Gündüzleri 50 Akşamları 100 ping başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynen benimkide arabada 5 evde 15... Mesaja git »
Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kendi geçmişini bu kadar aşağılayan bu kadar batının özentisi olan bir millet daha gerçekten bulamazsınız.Abdülhamit'ten bahsetmiyorum.Eleştirdiğim ve... Mesaja git »
Dell Gaming 7566 Intel Core i5 6300HQ 8GB 1TB GTX 960M 15.6 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben bilgisayarı alalı 1 hafta oluyor.Lolde 1 maç atıyorum 2. maça 70 hatta 50 fpsleri görüyorum.Neden böyle oluyor?Tek aklıma gelen işlemci başka acık... Mesaja git »
Çok fazla ''Ya'' diyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet gene herkes çok komik.Aynı leş espriyi aynı leş kişiler yapmış yine.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.086