Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StartaBafras
Gerçek AdBeyhan
KonumAntakya, Hatay
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam pil grafiğinden bakabilir misiniz telefon derin uyku moduna giriyor mu ? Fotoğraftaki uyanık kısmı gibi... Mesaja git »
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Cihazı hepsiburada dan sipariş etmeti düşünüyorum fakat sırf beyaz için 100 tl fazla istiyorlar sizce telefoncularda bulabilme şansım ne kadardır buls... Mesaja git »
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kaç saatlik ekran süresi alıyorsunuz hocam ? Pek aktif kullanmıyorum telefonu şuan xperia sp var değiştirmek istememin sebebim 1gb ramin internette bi... Mesaja git »
Sony Xperia X başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Telefon sizce hala alınır mı ? Küçük ekran istiyordum ülkede compact serisini sıfır satan yer kalmamış zorlaya zorlaya 5.0 inç boyutuna çıktım xa dikk... Mesaja git »
Yabancı sitelerde 'Türk' içerikleriyle ilgili paylaşımlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (30 gün önce)
http://9gag.com/gag/a8W94EQ ... Mesaja git »
ÖSYM TİPİ AYT FİZİK DENEMESİ DENEME-3 EKLENDİ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ayt fizik denemesi hazırladım diğer arkadaşları görünce gaza geldim sanırım Umarım beğenirsiniz ilgiye bağlı olarak 2. 3. Hazırlayabilirim DENEME-1... Mesaja git »
Forumda Modern Fizik denemesi yapsak [Sorular] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Emeğinize sağlık hocam katılmak isterim... Mesaja git »
TYT Matematik-Geometri Tavsiyesi (Okumadan geçme) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
ÖSYM 2.0* , AYT formatının aynı olacağını belirtti. Sıkıntılı kısım TYT Matematik. Hem örnek kitapçıktan, hem MSܒden gördüğünüz üzere... Piyasadaki ... Mesaja git »
Düşündükçe kafanızı yedirten sorular neler? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Doğru bilgiye nasıl ulaşılabilir örneğin biriyle olan fikir tartışmasında kazanan haklı olan değilde daha iyi konuşan, fikrini daha iyi kavratabilen o... Mesaja git »
Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
2016 sonundan bu yana uluslar arası medyadan bu konudaki haberleri takipteyim ve şöyle bir liste oluşturdum bugün haberleri dahil, sürekli güncel tutu... Mesaja git »
Arkadaşları

Ahmet__98

baranparker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.281