Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ANKA159
Gerçek AdBeyhan
KonumAntakya, Hatay
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Tanıştığım Kızın 'Seni Çok Seviyorum' demesi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Erkeğin olduğunu zannettiği şey değildir. Erkeklerin ezici bir büyüklükteki kısmının kafasındaki “sevgi” annesinin kendine gösterdiği, onu yaptığı ş... Mesaja git »
ÖSYM Binasına Operasyon yapıyoruz (Bina Planı eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yıllardır yatağımın altında sakladığım moğol zırhım ve mızrağım ile katılmaya hazırım... Mesaja git »
- #4 KONU GÜNCELLENDİ- DH KİTAP TAVSİYE KONUSU (KÜLTÜRLENMEYEN KALMAYACAK) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
Öncelikle, geniş kitleye hitap etmek istediğim için konuyu buraya açtım, yöneticilerin silmemelerini rica ediyorum, Ayrıca kitapların çoğu okuma liste... Mesaja git »
Hoşlandığım kişiye araba çarptı. [Editlendi2] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. 2 senedir hoşlandığım ve sürekli olarak konuştuğum biri vardı. Daha çok arkadaş gibiydik. Hatta son birkaç aydır da görüşmüyorduk.... Mesaja git »
LİSEDEKİ EN UNUTAMADIĞINIZ ANINIZI ANLATIN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Ben başlıyorum 9. sınıftaydık. Okulun ilerisinde erik ağaçları vardı. Biz oraya gider erik toplardık. Bedenci bizi sıra dayağına çekmişti kul hakkına ... Mesaja git »
Yunanistan ile savaş planımız Yunanlıların elinde!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Bu bilgi doğrumu arkadaşlar? Kozmik odada Yunanistan ile savaş planımız varmış. Şuan düşman kuvvetlerinde olan planlar.... Mesaja git »
Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2017 - Soru/Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Burslu olarak İzmir ekonomi yazılım mühendisliği istiyorum ancak ?100 burs alamaz isem gtu bilgisayar mühendisliği yazacağım muhtemelen Uzmanlığımız... Mesaja git »
Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2017 - Soru/Cevap başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
UPDATE: 4. Sinif eklendi. Detaylı Bir Yazı Daha 2017 Tanıtım filmi Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Bilmek İstediğiniz H... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hayır hiç bir alım yapmadım. Şu mesajınızdaki güncelleme de bana gelmemişti, sanırım bu güncellemeyi linuxa 3 ay sonra yetiştirdiler özel bir tebriği ... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Oyuna 2.4 gb büyüklüğünde güncelleme gelmiş gözüküyor bilgisi olan var mı şuan indiriyor.... Mesaja git »
Arkadaşları

Ahmet__98

baranparker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055