Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
StartaBafras
Bir Önceki Kullanıcı AdıANKA159
Gerçek AdBeyhan
KonumAntakya, Hatay
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DonanımHaber EFSANE Konular [Link, Video, SS] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
BONUS 1 BONUS 2 BONUS 3 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) 10) 11) 12) 13) 14) 15) 16) 17) 18) 19) 20) 21) 22) 23) 24) 25) 26) 27... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Benim merak ettiğim birimleri tek tek çıkarma mantığı devam edecek mi yoksa her şeyi göze alıp bu oyundaki gibi bölük yoluna mı gidilecek.... Mesaja git »
https://forum.xda-developers.com/xperia-sp/orig-development/rom-aosp-nougat-xperia-sp-t3449300 7.x srümünü kullanmadım ama en saf rom AOSP. 6.x sürümü... Mesaja git »
### Discord SANAL SINIF - Anti-Dershane (130+ kişi)### başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Üye alımları durduruldu, yakında yeniden açılabilir, taikpte kalın YGS/LYS bölümünü haberdar etmek için konuyu uplarsanız sevinirim ... Mesaja git »
İKİNCİ EL CEP TELEFONU SATIN ALIRKEN SATIŞ SÖZLEŞMESİ YAPMANIN ÖNEMİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
19 ay önce fatura sahibinden bir aylık lg g4 satın aldım.alırken satış sözleşmesi yaptık ve fatura sahibinin kimlik fotokopisini de satış sözleşmesine... Mesaja git »
Gürcistan'da gördüğüm şeyler. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ozel mesaj ile gelen bazı soruları yanıtlamak istiyorum. Gürcistan'a kendi araciniz veya vekalet aldığınız araç ile gelebilirsiniz. Vekaletinde gü... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam denge güncelleştirmesinden sonra partizan tank avcıları için tavsiyeniz var mı ? İsabetleri çok düşmüş eskiden paldır küldür dalıp tankları haş... Mesaja git »
Ülkenin Başına Geçtiğimde Yapacaklarım Tam Liste başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O zaman gelene kadar okunmalı... Mesaja git »
Tropico 5 - Complete Collection Türkçe Yama Çalışması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çeviri devam ediyor mu ?... Mesaja git »
Bilgisayar mühendisliği yazanlar çalışmaya başladınız mı? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Yaklaşık 1 aydır C dili ile uğraşıyorum kimi zaman ben bunu yaparım dedim kimi zaman web programcılığına mı yönelsem dedim zevk veren bir zorluğu var... Mesaja git »
Arkadaşları

Ahmet__98

baranparker
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148