Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
140karakter
Gerçek Ad 
KonumIstanbul, Turkey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2014
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yarım kilo kıyma 10₺ başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
kamyak ?... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ıste dedımı anlamıyorsun dıger 70 gr gıbı oluyor hıc dusmuyor magazada dedım o ürün hangisi dedim aldım düsmedı cunku sanaldan alsam hem tasıma par... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
simage] 3 tane aldım dusmedı sanırım stand olanı aldım nerden anlıcam dusenı yardım edermısınız ?... Mesaja git »
Tuvalet Kağıdı - Kağıt Havlu Kampanyaları başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
evet güzel... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
burdakı sube sorunlu düsmez fln ıadeye zorluk cıkarırlar 30 tl almamıssın tabı dusmez fln deyıp ınsanı kucuk dusurmeye calısıyor burdakı sube ondan pe... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
normal kasa olurmu burda jet yok... Mesaja git »
Avansas Eti topkek 0.35 tl kargo ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sanane... Mesaja git »
almam ıcın ucuz olması yeterlı kaptım... Mesaja git »
Ödül Derisiz Bonfile Kg ---9.95TL ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ödül ne arabamı ?... Mesaja git »
Kinder Happy Hippo 1 Alana 1 Bedava Şok Market başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47882695-30277-kinder-happy-hippo-20-7-gr leşşşşşşşş mıgrosta paketı 4 lira zaten... Mesaja git »
Arkadaşları

simerazzı

furkan843

Kediyeyolgösterenadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
TV
ALTUS TV

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102