Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
karademirli22
Gerçek AdMuhammed Memiş
Doğum Tarihi14 Temmuz 1995
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıeSport
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ederi nedir GTX 750 ti i3 4160 8 gb ram konusunu başlattı (2 ay önce)
Sistemin ederi nedir tam piyasayı bilmiyorum daha yüksek bi sisteme geçmek istiyorum takas düşünenler varsa yazabılır üzerine nakit ekliyicem Anakar... Mesaja git »
Razer blackwıdow chroma 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynen 600 lira :D... Mesaja git »
Razer blackwıdow chroma 2017 konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba ürün 4 aylık Türkçe Q'dur ve türkiye garantilidir amazondan alınma değildir kutu içeriği fatura hepsi duruyo alana şimdiden hayırlı olsun satm... Mesaja git »
Kraken Chroma 7.1 konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhaba ürünün garantisi gün itibari ile bitmiştir başka kulaklık aldığımdan dolayı satılıktır kozmetik olarak sorunu yoktur almadan once istediğiniz ... Mesaja git »
Alınık Overwatch konusunu başlattı (bir yıl önce)
Level fark etmeksizin overwatch hesapları alınacaktır sadece eu serverinde olması yeterli sadece istanbul içi elden alım olucaktır hayırlı ramazanlarS... Mesaja git »
satılık battle.net hesabı overwatch mevcut başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hesap satılmadıysa pmden döner misin?... Mesaja git »
Kraken Chroma 7.1 konusunu başlattı (bir yıl önce)
Sa pazarlık payı vardır fakat fazla bişey yapamam aklımda bir sistem var onu almaya çalışıyorum https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-... Mesaja git »
Blackwidow 2014 konusunu başlattı (bir yıl önce)
pazarlık payı vardır ama fazla bi indirim yapamam hedefimde bi ürün var o yüzden https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-b... Mesaja git »
ALINIR GTX750 Tİ konusunu başlattı (bir yıl önce)
Kesinlikle garantili olmasını istiyorum pm yolu ilede ulaşabilirsiniz.Msı asus olması tercihimdir istanbul ve izmir içi elden alabilirimSistem Notu : ... Mesaja git »
E7400 Darboğaz Yapmayacak Ekran Kartı Önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
sence 750 ti kurtarır mı ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172