Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
biryeregitmiyoruz2
Gerçek AdAziz Akkuş
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye den Meksikaya sipariş ettim kargonun durumu? konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlar Merhaba, Buradan Meksikaya kuzenime Mi6 sipariş ettim ancak, kargo uzun zamandır sabit, değişiklik yok. Banggood ile görüştüm ancak bir şey... Mesaja git »
Xiaomi Yeelight RGBW Akıllı Ampul 11 $ / Y2 Plus Akıllı Bileklik 7 $ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kalem için aldığım uyarı; The Code you entered has expired. Code for single unit price only; VIP Price, Special Offer or Group Deal all exempt.... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Otomatik konusunda benim de tereddütlerim var.? Bir de confort plus ile exclusive arasında ne fark var?... Mesaja git »
Citroën Yeni C4 ve DS4 Kulübü! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar selam, ben 50-55bin tl civarı otomatik km düşük bir araç bakıyorum tavsiye eder misiniz, hangi model vs? Fikirlerinizi bekliyorum.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kullandığınız kaliteli kalın olmayan ekran koruyucu öneriniz var mı? Sadece koruyucu da olabilir, temperli cam olmasın. Ekranı tam kaplayan vs?... Mesaja git »
Buradan meksikaya sipariş geçicem, kuzen gelirken getirecek.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende kuzenime meksika dan gelirken aldırmak istiyorum. Kendisine buradan sipariş geçeceğim. Sizce nereden hangi romlu olmalı pek bilemiyorum. Yardımc... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 incelemesi "Fiyat/performans telefonu" başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Xiaomi Mi 6 Almak İstiyorum. Buradan Meksiya sipariş edicem, oradan kuzenim önümüzdeki ay gelirken getirecek. Sizce hangi siteden hangi versiyonu alma... Mesaja git »
Videolar da gelen mesajları okuma ya da görme ile ilgili bahsetmemiş ama bakalım grupta var mı bir bilgi.... Mesaja git »
Bununla ilgili hiç bir inceleme de ya da ekran görüntüsünde bir açıklama göremedim. Emin misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Nobody belongs anywhere, nobody exist on purpose, everybody is gonna die.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.071