Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
biryeregitmiyoruz2
Gerçek AdAziz Akkuş
Konumİstanbul, Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Opel Corsa d 1.3 cdti satıp otomatik alternatiflere yönelmek? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Servise de sordum maalesef bu şekilde dedi, 2013 model 40.000 km de bir araç, internette inceleme videosunu izledim aynı şeyi diyor. 45-50 bin t... Mesaja git »
Opel Corsa d 1.3 cdti satıp otomatik alternatiflere yönelmek? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sert hem de ne biçim, şehiriçi arabası için sıfır konfor.... Mesaja git »
Opel Corsa d 1.3 cdti satıp otomatik alternatiflere yönelmek? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Önerdiğiniz araç biraz daha mantıklı sanki, cam tavan olması ile biraz daha önde sanırım.... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, 2013 model corsa aracımı satıp sol bacağımın tekrar düzelmesi için otomatik bir araca geçmek istiyorum. Üstüne koyup 45-55.000 tl ... Mesaja git »
Her tür DNS değiştirme işleimini, cmd komutu ile temizleme resetleme yaptım. VPN kullanmıyorum. Windows 10 kullanıyorum. TP_link modem var servise gön... Mesaja git »
Ofis işleri için maksimum bütçe 1400 TL yardım... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Monitor hariç sadece kasa... Mesaja git »
Herkese selam, ofis içinde office programları, internet ve film izlemek için kullanacağım sistem tavsiyesi arıyorum. Sadece kasa 1.400 TL maksimum b... Mesaja git »
Herkese selam, ofiste kullanacağımız, microsoft office ve internet kullanımı için ideal bir bilgisayar mıdır? https://img.donanimhaber.com/upfile... Mesaja git »
Herkese selam, ofiste kullanacağımız, microsoft office ve internet kullanımı için ideal bir bilgisayar mıdır? [simage]https://img.donanimhaber.com/up... Mesaja git »
Xiaomi Yi Araç Kamerası 44.89 USD Kaçırmayın (Banggood) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
link koyduğumda 404 hatası veriyor ama, uygulamayı açıp kendiniz bulduğunuzda 44 USD gözüküyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125