Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
biryeregitmiyoruz2
Gerçek AdAziz Akkuş
Doğum Tarihi22 Nisan ****
Konumİstanbul,Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo P8 Tablet PC - 129$ / Xiaomi Mi Notebook PRO - 821$ | GearBest Türkiye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Değerli forum üyeleri, Yarın dedem ameliyat olacak, bu sebeple ben refakatçi olarak kalacağım. Önümüzdeki hafta soru ve sorunlarınızla biraz geç ilgi... Mesaja git »
Kipa tüm kedi köpek mama ve aksesuar %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Baya bir şey aldım. Teşekkür ederim.... Mesaja git »
KRİPTO PARALAR [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bilgileriniz için teşekkür ederim.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Parfümler geldi. Testerler için teşekkürler. Invictus çok güzel özellikle, sabah sıktım şu saatte halen kokuyor.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Aynen yapalım artık deneme yanılma.... Mesaja git »
Herkes Invictus ve Herod'u da tavsiye etmiş forumda bir de Tom Ford Black Orchid bunlara kıyasla nasıldırlar?... Mesaja git »
Aslında kasiyerlik yapıyorum. Hesapları garsondan alıyorum. Yazmış olduğum parfümlerden hangileri sizce daha uygun.... Mesaja git »
Arkadaşlar acil cevap bekliyorum... Mesaja git »
Merhaba,Arkadaşlar Restorantta çalışıyorum. O yüzden ağır kokular daha mı iyidir? Ortam kokulu, buğday tenliyim. Bir kaç parfüm seçtim ama bunlar bana... Mesaja git »
2012 Citroen C4 İçin Multimedia Tavsiye? konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, İstanbul Anadolu yakası içinde multimedia arıyorum. Tavsiye fiyat bilgisi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Nobody belongs anywhere, nobody exist on purpose, everybody is gonna die.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133