Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
biryeregitmiyoruz2
Gerçek AdAziz Akkuş
Konumİstanbul, Ataşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SKODA Fabia 1.0 TSI DSG 2017 Model kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Aynen arkadaşın dediği gibi, Fabia ön konsol daha iyi, ve daha uygun, tavan daha yüksek, ibizanın tek artısı görünüşü dışarıdan daha güzel.... Mesaja git »
Su Arıtma Cihazları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşlar bu nasıldır? (Lifetech Su Arıtma Cihazı 7 Aşamalı Alkali-Detox Arıtma Cihazı+LifeTech 3 Aşama Filtre Seti+Arıtmalı Duş Başlığı)... Mesaja git »
SKODA Fabia 1.0 TSI DSG 2017 Model kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bugün galeriye gidip hem fiyat aldım hem de test sürüşü yaptım. İlk kez otomatik kullandım ve güzeldi. İbiza ile yan yana firma, yeni kasa ibizaya da ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yanlış olmuş, 110 bg olacaktı.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bugün Seat Yeni İbiza için ve Skoda Fabia Yeni İbiza 1.0 95 bg 63.500 style paket manuel Fabia style paket 1.0 110 bg dsg 68.000 tl... Mesaja git »
DOLU HASARLARİ NEREDE NEREDE YAPTİRACAKSİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Valilik açıklamayı ne zaman yapar acaba, benim kaskom da yoktu. Kaymakamlığa müracaat ettim tutanaklarla, ne yapıcam bilmiyorum.... Mesaja git »
► AURIS FAN CLUB ◄ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-boyasiz-kazasiz-yeni-kasa-advance-skypack-332816818/detay İlanda ki araç konus... Mesaja git »
Turknet Pişmanlıktır. Arıza Kaydı 15 Gün Oldu. Halen Devam Ediyor. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Tekrar kontrol eder misiniz? Ara ara kopma yaşıyorum.... Mesaja git »
Turknet Pişmanlıktır. Arıza Kaydı 15 Gün Oldu. Halen Devam Ediyor. başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Bugün sorun çözüldü ama ayın yarısını İnternetsiz bir şekilde geçirdim. Halen mennun değilim. Tekrar aynısı olur temelli kapatıcam.... Mesaja git »
Pek güvenmedim. Nasıl oluyor da bu kadar ucuz. En düşük 270 e satılıyor. Nasıl satıyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125