Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
predatory1
Gerçek Adkubilay dogan
Doğum Tarihi28 Mayıs 1990
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei Ascend P6 - KitKat Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arkadaşlar son durum olarak bir çok kitkat sürümünü p6 da denemiş olanlar fikirlerini ve en iyi sürümün hangisi oldugunu gözlemleyenler bilgi verirse ... Mesaja git »
ustam selamünaleyküm ben aşağıda anlatılanları uygulamak suretiyle ascend p6 cihazıma güncelleme yaptım ancak sürekli bi kasıntı söz konusu en basit k... Mesaja git »
BF2 masaüstüne atma sorunu nasıl düzelir? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
kardeş anlatılanları yaptınızmı ?... Mesaja git »
Subaru Justy Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
vesselam 3 yıl önce justy almayı düşündüm araştırdım sordum hangi tamirciye servise emektara sorsam arkadaşım çok temizini bulman lazım yoksa seni üz... Mesaja git »
Subaru Justy Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
arkadaşlar süpersiniz konu 3 yıl birden hortladı :)... Mesaja git »
arkadaşlar özellikle tecrübesi olmayan arkadaşlar acele etmeyin geç olsun güç olmasın temiz olsun güzel olsun eksiksiz olsuz azıcık kaldı :)... Mesaja git »
Huawei Ascend P1 - U9200 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
4.3 kuran arkadaşlar ben bir takım araştırmalar yaptım ama hiç bi tecrubem ve bilgim olmadıgı için yeterli bilgiler edinemedim 4.3 kurmak için nereden... Mesaja git »
GTA IV Sistem Gereksinimleri başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
http://img.donanimhaber.com/upfiles/181942/ae377a89-63f1-4921-bb80-2adb9a0d0ada.png bu özelliklerle oyun acılıyor aracı hareket ettiremiyor... Mesaja git »
Sonu 50 ile Biten Pioneer Garantisi Yokmu ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
konuyu hortlatmayım diye düşündüm ama googledan yönlenen arkadaşlar yanlış bilgilenecek saçma sapan bilgilendirmelerde bulunmayın arkadaşlar yok sonu... Mesaja git »
acaba bekleme ekranına sayfa eklenebilir hale gelmişmi bence çok büyük bi eksiklik en fazla 5 aktif ekran var ve widgetsla dolacak :S... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078