Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Anoniimm
Gerçek Ad-- --
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 21 dk. önce
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 adet stamina 1 adet de 6 lı tüm balların olduğu paketten aldım tatmak için. Stamina 2016da bimde 13 tlye satılmış şimdi 37tl civarında şaka gibi zam... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
ben bu tarifeye geçtim fakat eski 3 gblik tarifemde internetim acayip hızlıydı fakat şimdi aşırı yavaş var mı böyle olan... Mesaja git »
SİNEMİA SINIRSIZ AYLIK 38.99 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam ne demek istediğini çok iyi anladım ama işi bildikten sonra sıkıntı olmaz :) sinemia zaten pnr kod veriyor gitmeden de firsat.me den bi kod daha... Mesaja git »
FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
aynı 10,69 bende de var 8 günlük. Anlayamadım onu... Mesaja git »
Yanıyor, Ultimate Ears Wonderboom 2li Bundle - Siyah/Gri - 399TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Havale ile aldım lgler vat iki adet p50 mi neydi. Bir tane de jbl go var ama hastalık oldu bende yorumlar bayağı iyi alsam mı ne yapsam... Mesaja git »
a101 10 lira ve üzeri alışverişlerde 225g PINAR FERMENTE 9.90 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
1- bir kere değil birden fazla et ürünleri ifşa edildi kaynak isteyenler yazdığında direkt çıkıyor zaten 2- migros canavar gibi sucukları daha ucuza ... Mesaja git »
Hocam 950 ye ps - 2 kol - ufc - last of us - uncharted collection - cod infinite 1500 pro 2 kol 4 oyun Buldum bunlar ikinci el şimdi de bu akl... Mesaja git »
Beyler bir şey sorucam ps4 pro almayı planlıyorum da herkes pcsi olmayan için xbox nimet vs yazmış. Benim de gaming pc yok da ne alaka anlamadım proy... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam çok sağolun güzel dilekleriniz için 30 küsür lira tuttu ve hiçbir şey değil böyle şeyler yapmak lazım... Mesaja git »
Avansas 50 adet tükenmez kalem 5 tl kargo yok başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yahu kalem alıyosunuz hemen kargoya verilmesini istiyosunuz kalem ya kalem eğer ofis için alınmadıysa kişisel kullanımda 50 adet kalemin ne acelesi ol... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094