Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St.Cool
Gerçek AdBerk Çolakoğlu
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 6 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam önce bende sizin gibi askerdim sonra yeniden tecil ettirmek zorunda kaldım. Olurda forumda olan arkadaşlarda yeniden tecil ettirmesi gerekirse d... Mesaja git »
Tecil süreniz olduğu için sıkıntı çıkaramazlar. 10 dakikada işimi hallettim. Sadece yerler açıklandıktan sonra tecil edilir edilmez muamması var. @WoL... Mesaja git »
Hocam ben Ağustos celbi için Mayıs ayında tecili bozdurdum. Ancak başka bir fırsat çıktığından yeniden tecil ettirdim. Bu işlemden bahsettim. Bugün ge... Mesaja git »
Bugün işlemi yaptırdım. Sadece kimlik yetiyormuş. Ama siz yanınızda diplomanızı alın. Sizlere hayırlı teskereler.... Mesaja git »
Herkese iyi günler. Mayısın son günlerinde tecil bozdurup Ağustos Celbinde gidecekken önüme çıkan bir fırsat sebebiyle askerliğimi geri tecil ettiriyo... Mesaja git »
Bugün İstanbul Büyükçekmece askerlik şubesinde 10.30'dan 12.10'a işlemleri bitirebildim sadece tecil bozdurma işlemi muayene falan yoktu. Gelenlerin ç... Mesaja git »
Sorulduğunu hatırlıyorum ama teyit için tekrar sormam gerekiyor. Tecil bozdurduktan sonra olası bir işe başlama durumunda yeniden tecil edebiliyor muy... Mesaja git »
#DirenDonanımHaber - 26 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Herkese merhaba bir sorum olacaktı. Arkadaşım ötv indirimi ile araç alacak ve bizim arabayı düşünüyor. Yarın aracı aldığım bayiye gideceğiz. Sorum ise... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Beylikdüzün'de kırmızı Astra K'sı olan arkadaş forumdaysa sabahtan beri gündüz ledlerin yanıyor. Siyah shark anteni var ve plaka 34 NB....... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beyaz Astra K 1.4 Turbo 150 HP Dynamic AT6 S&S
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063