Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St.Cool
Gerçek AdBerk Çolakoğlu
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Herkese merhaba bir sorum olacaktı. Arkadaşım ötv indirimi ile araç alacak ve bizim arabayı düşünüyor. Yarın aracı aldığım bayiye gideceğiz. Sorum ise... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beylikdüzün'de kırmızı Astra K'sı olan arkadaş forumdaysa sabahtan beri gündüz ledlerin yanıyor. Siyah shark anteni var ve plaka 34 NB....... Mesaja git »
Hangi servisi tercih ettiniz hocam bana yakın yerleri düşünüyordunuz yorumunuz önemli.... Mesaja git »
Erdemirden aracı aldım. Multimedya güncellemesi olsun, 5000 kilometrede ki ücretsiz bakım olsun servisinide kullandım. Genel anlamda memnun kaldım.Ama... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Yeni Opel Astra İstanbul'da Opel Astra K Geliştirilme aşaması ve tüm resimleri [si... Mesaja git »
Volkswagen Golf 1.5 TSI Test (Eren Tekin ve Otoparkcom) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
1.5 TDI motorun çalışmaları durdurulduğu için muhtemelen yine 1.6 TDI olarak devam eder ve süspasiyonlar aynı kalır gibi.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Parça numarasının solunda "*" olan parçalar orjinal Opel Parçası değildir. Müşterinin bilgisi dahilinde takılmıştır. Yazan bu hocam. Parça numa... Mesaja git »
Şansıma 2 kartel koruma kalmış onlarıda benden önce gelenler taktırmış. Fatura kestirdim haftaya takılacak kartel koruma. Faturada (*) işareti var par... Mesaja git »
Konu tamamen buydu hocam. Takılması riskli demeleri. Neden öyle dediklerini bilmesemde aklıma takıldı işte. Şimdi servise gidip taktırıyorum inşallah... Mesaja git »
Herkese uzun bir aradan sonra merhaba. Dün aracı hem multimedya güncellemesi hem de aldıktan sonra suyuna yağına baktırmak için servise bıraktım. Tabi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beyaz Astra K 1.4 Turbo 150 HP Dynamic AT6 S&S
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.105