Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
St.Cool
Gerçek AdBerk Çolakoğlu
Meslekhttp://www.donanimhaber.com
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hayırlı olsun şimdiden. O ben ne yaptım duygusu banada geliyor gidiyor. Nizamiyeden çıkana kadar devam edecek gibi gözüküyor.... Mesaja git »
Hayırlı olsun şimdiden. O ben ne yaptım duygusu banada geliyor gidiyor. Nizamiyeden çıkana kadar devam edecek gibi gözüküyor.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bugün itibariyle Opel Türkiyeye araç için beyin değişimi talep edildi. Servis bunun çözeceğini söylüyor. Tahmini 3.500 - 4.000 Tl civarı. Garantiden ... Mesaja git »
Yanlış anlaşılma olmasın hocam. Bedelli olayı doğrudur. Çoğu partide dile getirdi. Sadece yaş, bedel ve çıkacağı tarih konusunda keşke kesin bilgiler ... Mesaja git »
Seçimden sonra çok geniş bedelli askerlik reformu olsaydı bugünden çıkardı o yasa hocam. Seçimden önce ben bir parti olsam yapacağım şeyi ötelemem. ... Mesaja git »
15 aydan 12 aya düşürüldüğünde erken terhis edildi askerler. Bedelli askerlik askerdeyken yararlanılmaz ancak süre kısalması olduğu zaman yararlanırız... Mesaja git »
B gurubuyla 372. Dönem A grubu 2 hafta arayla gelecek hocam. Ne önerirsin torununa. Şimdiden bir bilinmezlik insanı geriyor. Cep telefonu konusunu ne ... Mesaja git »
http://m.milliyet.com.tr/amp/askerlige-yeni-model-siyaset-2690225/ Yedek subay adayları, kısa / uzun dönem erler tam geçiş döneminde askere gidiyor... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Servis Park Freni hatasını gün aşırı almaya başladım. Aracı bu nedenle servise verdim park freni değişti. Ancak dahala çözüm olmadı. Sebebini ve çözüm... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Uzun bir aradan sonra herkese merhabalar. Aracımın 2. sene bakım zamanı geldi. Ancak Opel yetkili servisine götürmeyi düşünmüyorum. Bosch oto servisle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Beyaz Astra K 1.4 Turbo 150 HP Dynamic AT6 S&S
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078