Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zarakikenpachis
Gerçek Admert
Konum, 00
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 44 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arabamdaki çizikler nasıl geçer ? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar arabamın yanında boydan boya anahtar çiziği var derin çizik tırnak takılıyor. Tüm sanayiyi dolaştım. %80 rötuş olmaz boyancak dedi. %20 ise... Mesaja git »
konu silinebilir.... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Sıfır ayarda orjinal seiko sne97 otomatik saat....saat çok az kullanılmış olup sıfır ayarda camında kasasında çizik yok olup otomatiktir.Şuan sıfırı ... Mesaja git »
Panini Fifa Euro 2016 Sticker Albüm Fan Club başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Merhaba arkadaşlar donanım haber forum sayesinde geçtiğimiz 3 koleksiyonu tamamlamıştım. Euro 2016 Albümü de resmi olarak 15.03.2016 tarihinde satışa ... Mesaja git »
Dolandırıcılık Vakası Bitmiyorlar kaçıncı oldu yeter başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Geçmiş olsun hocam... Mesaja git »
Paypal Kur Farkı Çözümü ( Fazla Para Ödemeyin, Ayarını Yapın ) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Orijinalden alıntı: tikileaks Arkadaş dikkatimi çekti onun sayesinde Paypal hesap bilgilerimi düzelttim. Kur farkını en aza indirmek için resimli o... Mesaja git »
Donanım Haber Türkçüler Otağı(600+ Türkçü Bu Otağıda) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
benide ekler misiniz?... Mesaja git »
SIFIR AYARINDA NOKİA LUMİA 1320 KUTULU , FATURALI , GARANTİLİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Telefonu kız arkadaşıma aldım. windows kullanamam dedi ve kaldı. 1 yıl garantili vatan bilgisayardan alınma ilk sahibi de bayan temiz kullanmış ekran... Mesaja git »
Uygun Fiyat!!! Satılık 2010-2014 WC Panini Çıkartmaları,NBA Türkiye Dergileri başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
2010-2012-2014 Panini çıkartma albümleri. 2010 World Cup albümünde 414 adet çıkartma bulunmakta. Fiyat : 20 TL ... Mesaja git »
Bütün oyunların orjinal,kutulu kitapçıklı eksiksiz şekilde,hasar görmemiş ve save sorunu yoktur.Hepsi ingilizcedir. Resimler çok iyi çekemedim ku... Mesaja git »
Cort Bass Gitar AMfi ve Elektro gitar 300 Tl... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Cort Action A Bass Gitar - Cort GE15B Amfi. Hepsi Set olarak satılıktır. bass gitarın alt tarafında küçük caplı boyasında çıkma var kesinlikle cihaza... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
1.094