Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ydemir95
Gerçek AdYasin Demir
Doğum Tarihi1 Nisan 1995
MeslekÖğrenci
KonumKırklareli,Lüleburgaz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[ÇÖZÜLDÜ]Monster V10.2 Driver Sorunu ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben yaptım mavi ekran sorunu ile karşılaşmadım.... Mesaja git »
[ÇÖZÜLDÜ]Monster Abra V10.2 Siyah Ekran ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Cihazımı garantiye göndermiştim.Bugün teslim aldım bios sorunu yüzünden siyah ekran alıyordum.Monster Teknik Servisi kısa süre içinde halledip yolladı... Mesaja git »
[ÇÖZÜLDÜ]Monster Abra V10.2 Siyah Ekran ? konusunu başlattı (11 gün önce)
Selamun Aleyküm bugun pc acmaya calistigimda ekran görüntüsü alamadım.Hersey calisiyor fakat ekrana goruntu gelmiyor.Logonun olduğu ledte yanmiyor.Boy... Mesaja git »
[ÇÖZÜLDÜ]Monster V10.2 Driver Sorunu ? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Windows 10 1703 surumunu kullaniyorsan eski surume gec kardes suanki surumde driver uyusmazligi var ben oyle yaptım duzeldi... Mesaja git »
[ÇÖZÜLDÜ]Monster V10.2 Driver Sorunu ? konusunu başlattı (21 gün önce)
Selamun Aleyküm pcde Windows 10 Version 1703 RedStone 2 sürümü kurulu windows update tüm driver ve updateleri kuruyor fakat nvidinın sitesinden güncel... Mesaja git »
Laptopta USB 3.0 portları çalışmıyor.2.0 portlarında sorun yok.Laptop temiz kullanılmıştır. FİYAT : 650 TL İşlemci: Intel CORE İ5-2520M RAM: 6 G... Mesaja git »
Steam Oyunları Zararına Satış :) [GTA V,MAFIA III,SKYRIM,ETS 2,] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Elimdeki oyunları bitirmek için bir çok oyunu aldığım fiyatın altına satıyorum :) Hem oyun oynamak için hemde soru sorabilmeniz için steam id: ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0 N5105K 3G TABLET başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Evet var hocam... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0 N5105K 3G TABLET konusunu başlattı (5 ay önce)
Selamun Aleyküm cihaz sol üst tarafta çizik var resimde belirttim.Başka herhangi bir sorunu yok.Hat özelliği vardır.Şarj aleti ve kablosu yok.Faturası... Mesaja git »
Selamun Aleyküm cihaz cizik vs. yoktur. Kutu ve aksesuarları var.Kılıfları ile beraber gönderilcektir.İmei atılı cihazdır. Telef... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SAMSUNG GALAXY S6 (FULL KUTU & 16.06.2015 FATURALI) İKİNCİ EL
Alıcı: Avia
Tarih: 21 Ağustos 2016; 22:16:42
Yorum
Sorunsuz ve hızlı alışveriş. Teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063