Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yasin1986
Gerçek Adyasin yasin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK: 152 lvl 10 belediye herseyi full herolar 40 40 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Fiyat ??... Mesaja git »
Tanerpamukbjk1971 DOLANDIRICIDIR İTİBAR ETMEYİNİZ. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Geçmiş olsun dostum. Ben önceden bu dolandırıcıyla önceden telde konuştum diye hatırlıyorum. Hiç güven vermedi bana. Dolandırıcı sert kayaya çarptı. ... Mesaja git »
Yeni güncelleme ile niyetini açıkça belli eden süpercell başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Taşın bol galiba ... Mesaja git »
Siliinsin konusunu başlattı (2 ay önce)
Silinsin... Mesaja git »
Klan savaşlarında rakip hangi kriterlere göre geliyor ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aktif oyuncuysanız savaş köyü yapmak kolay. Ben fazla ilgilenemedigim için arkadaşla takas yaptım.... Mesaja git »
Duvarlar sana göre gereksizse belediyeni 11 e bas geç ... Mesaja git »
clash of clans köyüm birden fazla kişiye satılmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet köyü yeni gmaile taşımış olacaksın ve köy sana ait olacak. Ama köyün sana ait oldugunu ispat etmelisin. Sorduğu sorulara doğru cevap vermelisin.... Mesaja git »
clash of clans köyüm birden fazla kişiye satılmış başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Destege köyü satın aldım demeyecektin. Farklı cihazla oyuna giriş yap ve destege şifremi değiştirmeme ragmen oyunum başkası tarafından oynanıyor. Gmai... Mesaja git »
Oyunda ekonomik kriz mi çıktı bu ne?! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben Kb11 im. 2000 2200 Kupa aralığında dev okcu barbar ile saldırı yapıyorum ve ölü köy çok cıkıyor. Şansına Artık ... Mesaja git »
135 level Şampiyon Ligde Coc hesabı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Elden teslim en iyisi. İki taraf içinde güvenilir alışveriş. Kim olsa tereddütde kalır. Yine sen bilirsin ... Mesaja git »
Arkadaşları

cqr52

serkisoför12

The Shawshank

Griseofulvin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.188