Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cengelx
Gerçek AdMurat Sen
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
[center] [size=2] [color=#0000CC][/color][/size] - (ayarlar -hesaplar -google) -google uygulamalarında var genellikle ( konum - kl... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Paylaşmak güzeldir.. Benide yaz :)... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Benim eski karta boom boom kayıtlı değildi boom boom kodu vardı yeni onu kabul etti.. ... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Zaten dün aldıklarım magnum ve cornetti onları alamadım.. Yeni boom boom kodunu verince sorunsuz aldım..... Mesaja git »
Az önce migrosa gittim karta tanımlı 2 dondurmayı dün almıştım ama bugün alamadım.. Dolayısıyla yeni bombom kodunu verdim sorunsuz geçti.. Yani Yeni k... Mesaja git »
1 tane Nogger yolladım.... Mesaja git »
Selam.. Telefondaki uygulama ve oyunları yedekleyip aynı zamanda tekrar yükleyebileceğim bir uygulama önerirmisiniz.. Teşekkürler.. ... Mesaja git »
24 Saat Uymadım Ve Bu Sorunu Çözmeye Uğraştım (GM 5 PLUS) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Adınıza sevindim kolay gelsin ... Mesaja git »
24 Saat Uymadım Ve Bu Sorunu Çözmeye Uğraştım (GM 5 PLUS) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Selam.. Sorununuzu nasıl çözdünüz acaba? ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.108