Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GuthWine55
Gerçek AdOğuzhan Gören
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evet hocam benim aradıktan sonraki gün sorunum çözülmüştü o zaman şöyle birşey yazmıştım tekrar kopyalayım. Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda ol... Mesaja git »
Bende aldımda pek memnun kalmadım açıkcası. En büyük sıkıntısı bana hiç ergonomik gelmedi avucumun tam ortasında ağrılara sebep oluyor. Birde scroll t... Mesaja git »
Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda olan param biraz once normale dönmuş. Amazonda türk bir arkadaşla konuşmuştuk durumu anlattım bizlik bişey yok b... Mesaja git »
Hocam benim g900de 15 dakika once geldi uzerinde jelatin var. Belki sizinkini gumrukte açmışlardır kontrol için... Mesaja git »
Hem çekildi hem provizyonda var hocam ... Mesaja git »
Arkadaşlar bu açık provizyondaki parası hiç bişey yapmadan donen oldumu acaba? Amazon bankayı arayın diyo banka amazonun çözmesi lazım diyo. Geçen s... Mesaja git »
Arkadaş bıktım bu .de'nin para çekme sisteminden. Siparişi verdiğimizde reserve ettiği parayı çekmiyorda kargonun gelmesine yakın başka işlemle para ç... Mesaja git »
Hocam aynı ürünü aynı gün sipariş vermişiz. Benim 28 aralıkta kargoladılar italyadan bu sabah takipten baktım istanbulda görünüyor şuan :)... Mesaja git »
Sonunda benim g900de kargoya verildi. Mail atın arkadaşlar yoksa ilgilenmiyolar sanırım.Ben dün mail attım depoya bildirdik işlemizi hızlandırdık 24 s... Mesaja git »
Beyler g900 siparişinde bir hareketlenme olan varmı? 21inde sipariş verdik hala kıpırtı yok :D... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.091