Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GuthWine55
Gerçek AdOğuzhan Gören
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım birkaç sorum olacak. Fifada online maç yaparken aşırı lag oluyor internet bağlantısını kontrol et dediğimde ps 15-20... Mesaja git »
Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaşlar dün ps4 aldım bu oyunu almayı düşünüyoum ama bazı yerlerde ps4e mouse klavye bağlanıp oynanabileceği yazıyor. Böyle bişey gerçekse almayı d... Mesaja git »
Xbox One Kontrolcüsünü PC'de kullanın başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Bunu da denemiştim ama işe yaramıyor hocam kabloyu çıkarıp bluetootha geçince yine fps droplar oluyor malesef... Mesaja git »
bluetooth version 4 hocam sırf bu kol için almıştım usb girişli olanlardan... Mesaja git »
Arkadaşlar fifa için bilgisayara xbox one s kolu aldım. Kablo ile kullandığımda sıkıntı yok ama kablosuz kullandığımda oyun kasıyor hatta donuyor. Dri... Mesaja git »
FIFA 18 [PC ANA KONU] 4.UPDATE YAYINLANDI !!! başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Arkadaşlar fifa için bilgisayara xbox one s kolu aldım. Kablo ile kullandığımda sıkıntı yok ama kablosuz kullandığımda oyun kasıyor hatta donuyor. Dri... Mesaja git »
Şırnak'ta helikopter düştü! 13 şehit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Evet hocam benim aradıktan sonraki gün sorunum çözülmüştü o zaman şöyle birşey yazmıştım tekrar kopyalayım. Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda ol... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bende aldımda pek memnun kalmadım açıkcası. En büyük sıkıntısı bana hiç ergonomik gelmedi avucumun tam ortasında ağrılara sebep oluyor. Birde scroll t... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda olan param biraz once normale dönmuş. Amazonda türk bir arkadaşla konuşmuştuk durumu anlattım bizlik bişey yok b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125