Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
GuthWine55
Gerçek AdOğuzhan Gören
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Şırnak'ta helikopter düştü! 13 şehit başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Evet hocam benim aradıktan sonraki gün sorunum çözülmüştü o zaman şöyle birşey yazmıştım tekrar kopyalayım. Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda ol... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bende aldımda pek memnun kalmadım açıkcası. En büyük sıkıntısı bana hiç ergonomik gelmedi avucumun tam ortasında ağrılara sebep oluyor. Birde scroll t... Mesaja git »
Arkadaşlar 2 gündur açık provizyonda olan param biraz once normale dönmuş. Amazonda türk bir arkadaşla konuşmuştuk durumu anlattım bizlik bişey yok b... Mesaja git »
Hocam benim g900de 15 dakika once geldi uzerinde jelatin var. Belki sizinkini gumrukte açmışlardır kontrol için... Mesaja git »
Hem çekildi hem provizyonda var hocam ... Mesaja git »
Arkadaşlar bu açık provizyondaki parası hiç bişey yapmadan donen oldumu acaba? Amazon bankayı arayın diyo banka amazonun çözmesi lazım diyo. Geçen s... Mesaja git »
Arkadaş bıktım bu .de'nin para çekme sisteminden. Siparişi verdiğimizde reserve ettiği parayı çekmiyorda kargonun gelmesine yakın başka işlemle para ç... Mesaja git »
Hocam aynı ürünü aynı gün sipariş vermişiz. Benim 28 aralıkta kargoladılar italyadan bu sabah takipten baktım istanbulda görünüyor şuan :)... Mesaja git »
Sonunda benim g900de kargoya verildi. Mail atın arkadaşlar yoksa ilgilenmiyolar sanırım.Ben dün mail attım depoya bildirdik işlemizi hızlandırdık 24 s... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078