Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
greatlife
Gerçek Ad 
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2014
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Konu sadece bilgi amaçlı olarak devam ediyor, geçmişte yaptığım yorumları düzenledim. 20.08.2014 Edit : Arkadaşlar ürünü kullandım ve gözlemlerim... Mesaja git »
Gitardan anlayanlar bakabilirler mi? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Gitara sıfırdan yani yeni başlayacağım yeni başlayacak yetişkin biri için hangi akustik gitar daha iyi ? Hiç demeyin yeni başlayanlar için klasik den... Mesaja git »
Gitardan anlayanlar bakabilirler mi? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Gitara sıfırdan yani yeni başlayacağım yeni başlayacak yetişkin biri için hangi akustik gitar daha iyi ? Hiç demeyin yeni başlayanlar için klasik den... Mesaja git »
KALİTELİ SANAL GÖZLÜK LING VR BU FİYATA TL KUMANDALI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bobo Vr Z4 , Fiit Vr , Shinecon Vr 2.0 ve LING VR S1 (JOYSTİCK KUMANDALI) Arasında bir sıralama yapmanızı istesem 1. 2. 3. 4. sıralarda kimler ... Mesaja git »
SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ İNCELEME MERKEZİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Sucra bi forumda okudum gtx kartı olmayanlar bi yolunu bulmuş demişti. Ben de araştırdım ve buldum. Benim kartım da gt 650m. moonlight ve GeforceExp... Mesaja git »
Paypal kullananlar bakabilir mi? Paypalı bilenler baksın başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Çok sağol. Teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese , paypal ile ilgili size bazı sormak istediklerim var 1)Paypalda hesap onayı kart ekleyip yaptıkdan sonra ta... Mesaja git »
Mafia Modern İstanbul Modu [ÇIKTI!] başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Suratlar değiştirilmiş memati erhan abdülhey vb skin yapılmıştır diyonda hani aynı adamlar sadece tommynin saçı sarı olmuş??? + Oynadığımız alan değ... Mesaja git »
Arkadaşlar 1) hardware ID hakkında bilgi verebilir misiniz? 2)ve bilgisayarın HARDWARE ID Nereden öğrenebilirim? XP VE Windows 7 için. 3)Bi... Mesaja git »
Merhaba Resimde DSL N14U Var ama başlarken DSL N17U incelemesi diyor hangisi N14U Mu N17U mu anlatılıyor daha asagıda da N14U yazıyor ? Ayrıca 1 ... Mesaja git »
Arkadaşları

frenzy

torna&do

MühendisMurat

Sucra

Maestro26

mrykck

Fsocean
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078